Nedejte průvanu a meluzíně šanci!

 

Romantický domeček na břehu řeky, grunt na moravském poli, sklípek ve vinohradu nebo byt v sedmém podlaží v centru Prahy. Různé adresy a výsledný efekt společný. Uhádnete, co je k sobě pojí?

Ve všech případech jde o útulné bydlení, jehož benefitem je vysoký nárok na teplo a pohodlí. Jak ho lze v takto odlišných podmínkách dosáhnout? Řešení je nasnadě pomocí foukané izolace Magmarelax, která se aplikuje do do střešních prostor a půdních podlah. Vytěsní každou mezeru a škvíru, zabrání úniku tepla z topení, nedá průvanu a meluzíně šanci a v neposlední řadě může fungovat i jako izolant hluku.

 

Nejlepší mezi nejlepšími

Foukaná izolace je vyráběna ze směsi roztaveného čediče, skla a minerálních vláken. Výhody foukaných izolací jsou nesporné. Kromě tepelných vlastností je to protipožární ochrana, tonážní lehkost, odolnost proti vodě, hlodavcům a jiným parazitům. Největším benefitem je ale snadná aplikace, za kterou budete montážnímu technikovi líbat ruce.

 

Za tři hodiny hotovo

Minerální pěna je na místo určení transportována pomocí hadice, poháněné motorem. Zkušený pracovník směs nafouká kamkoliv bude třeba, žádná škvíra, nerovnost nebo dutina pro něj není překážkou. Že je izolant dopraven i do nejvzdálenějších a těžko dostupných míst, se vizuálně přesvědčí pomocí zpětných zrcátek.

Pokud se rozhodnete aplikaci podstoupit, nečekejte žádné hrůzostrašné scénáře. Hotovo bude za pouhé tři hodiny od zahájení akce. Po odborném zásahu nezůstane žádný nepořádek, produkty Magmarelax jsou ekologické a velmi šetrné.

 

Žádejte konzultaci zdarma

Jestli se foukaná izolace hodí i na vaši nemovitost, lze ověřit bezplatně návštěvou odborného technika. Nezávazné ohledání a takzvané „oměření“ dokáže vygenerovat orientační cenu, za kterou lze zateplení stropu pořídit. Investice, která se rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download