S péčí řádného hospodáře

 

S péčí řádného hospodáře. Tak má majitel i obyvatelé pečovat o své bytové příbytky. Oč snadněji se to řekne, o to složitěji pak dělá. Co je to řádná péče? Jak ji v praxi aplikovat? Spousta lidí absolutně netuší, ostatní tápou.

Péče řádného hospodáře je taková, která preferuje servisní udržovací charakter služeb tak, aby se preventivně předcházelo zásadním opravám a investicím, a to formou finančně nenáročných operací. Laicky řečeno, vždy je „lepší první zlo, než poslední“.

 

Péče zvenčí

Osvědčenou prevencí ohledně skeletu bytového domu je program čistá fasáda. Jedná se o komplexní specifické služby, které garantují udržet fasádu domů v perfektním stavu po dobu 13 let. Během této doby bude provedena vstupní kontrola fasády, opravy zdiva, mytí omítky, nános barvy, záruční kontroly a další práce podle potřeby. Veškeré úkony jsou plánovány podle předem daného harmonogramu.

Možná si právě říkáte, že už máte bytový dům zateplený a dokonce má barevný flizuru, která ladí se svým okolím. Věřte, že nic netrvá věčně a co se vnějšího pláště týká, platí to dvojnásob. Žádný nátěr nevydrží bez následné péče neomezenou dobu a pokud nechcete za pár let skončit jako „sedláci u Chlumce“, nenechávejte fasádu svému osudu.

 

Jak prodloužit životnost?

Program čistá fasáda zaštiťují firmy UMYJEM TO a KABE Farben. Vstupem do programu lze získat zhodnocení bytových jednotek, spokojené obyvatele i majitele, krásný dům a zajisté také uznání lidí z celého okolí za to, jak odpovědní lidé v tomto vzhledném a udržovaném domě žijí. Specialisté přeberou starost o vnější zdivo a vy budete mít veškeré výdaje pod kontrolou.

Program vám garantuje výrazné prodloužení životnosti zateplovacího systému. Dokonalou funkčnost a naprostou zdravotní nezávadnost. Do programu lze vstoupit i následně, co nátěr v minulosti vykonala jiná firma. Využít nabídku UMYJEM TO a KABE Farben znamená hodit starosti za hlavu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download