Neuvěřitelný zážitek na celý život

 

Toužíte po netradičním a neuvěřitelném zážitku, na který se rozhodně nedá zapomenout? Milujete lítání, ale už vás nebaví jen sedět u okénka a koukat se z něho ven? Vyberte si vyhlídkový let šitý na míru přímo vám nebo vašim blízkým.

 

Kam všude doletím?

Vytoužené místo je vám tak na blízku. Stačí si vybrat z nabízených vyhlidkovych letů. Proleťte se nad matičkou Prahou, podívejte se z výšin na Pražský hrad nebo hrad Karlštejn. Startuje se z letiště Letňany. Pokud vás fascinuje hora Říp, tak i tu můžete vidět z ptačí velikosti, jestliže si zvolíte vyhlídkové lety Praha.

Ani Moraváci už nemusí až do Prahy za tímto zážitkem. Pro ně jsou připraveny vyhlídkové lety Ostrava a vyhlídkové lety Brno. Slunná Pálava nebo Beskydy jsou už na dosah ruky.

 

Lítat nemusíte jen v České republice

Nikde není povinnost si vybírat jen vyhlídkové lety po Čechách. Proleťte se přímo nad Alpami nebo si zaleťte na tři dny do Chorvatska na dovolenou. Potřebujete nutně a rychle na služební cestu? Proč nespojit příjemný zážitek s povinnostmi?

 

Co můžete řídit?

Na takové vyhlídkové lety Praha jsou připraveny letadla Cirrus, ale k dispozici máte i veliké letadlo Cessna. Mimo to si můžete vyzkoušet třeba i let vrtulníkem. Na všechny lety si můžete vybrat doprovod. Pozvěte vaši rodinu a či přátelé.

 

Na začátku je školení

Na začátku budete pod vedením vyškolených instruktorů, profesionálů, provedeni základními instrukcemi. Teorie je v tomto případě nutná. Dozvíte se o letadlech, o palubních přístrojích i o tom, jak se chovat v krizových situacích a na co si dát pozor. Dokonce si je i sami můžete vyzkoušet. Zvládáte nouzové situace? Jste odolní vůči stresu? Představte si ještě k tomu navíc, že máte za sebou pasažéry. Vyhlídkový let Brno vám toto vše umožní. Přistanete na letišti Ruzyně. Nezní to lákavě?

Tak neváhejte a vyrazte, nebo kupte jako originální dárek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download