Ochotná firma na odstranění graffiti v Praze?

 

Byla jsem obeznámena s tím, že se firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá odstraňováním graffiti z jakýchkoliv fasád a povrchů. Nedávno se mi sprejeři vyřádili na garážových vratech, kde navíc napsali nehezká slova. Možná bych jim úplně neříkala sprejeři, ale praštěné děti. Mám ráda graffiti, nevadí mi krásné obrázky, ale jak někoho může jen napadnout, že pomaluje sprostými slovy někomu garáž. To může být jen a jen dítě nebo člověk, který by si měl pořídit papíry na hlavu, normálního sprejera tohle nenapadne.

Myslím si, že i výtvory pravých sprejerů mají o něčem vypovídat. O jejich umění, o jejich povaze, o tom, co je baví, což pochybuji, že je baví stříkat někomu sprosťárny na garáž.

Když přijeli pracovníci z firmy A SERVISU, konstatovali, že odstranění graffiti z vrat nebude složité a bude trvat pár minut, ale odstranění z fasády bude horší, protože je strukturovaná. Nicméně po aplikaci odstraňovače, který si přivezli s sebou, se z vrat spreje začaly ihned rozpouštět, pak barvu a zbytky odstraňovače pouze smyli.

Na fasádě garáže nechali odstraňovač déle působit a po té jej smývali i s barvou graffiti vapkou. Zdálo se, že je téměř odstraněno, ale zůstaly v dírkách stopy barev, které se už nedařilo odstranit, takže mi fasádu přemalovali šedou barvou. Sprejeři mě naštvali, ale naštěstí mě potěšili pracovníci z firmy svým přístupem a ochotou.

Program stop graffti dobře řeší v Praze odstranění sprejů

Firmu na odstranění graffiti jsem objednal minulý rok v červnu kvůli problémům se sprejery, kteří  pokreslili společné garáže. Sami jsme na ně dostali doporučení od několika lidí, kteří jejich firmu využili jak pro úklidové práce, tak i právě v souvislosti s problémem graffiti.

S vlastníky garáží jsme se společně domluvili, že graffiti necháme odstranit z fasád a vrata přemalujeme sami. Do programu „STOP GRAFFITI“, kterého je firma A SERVIS LIPKA součástí, jsme se přihlásili okolo roku 2010, takže jsme čerpali z výhod členství. Program je využívaný po celé české republice a funguje dobře. Opravovat na vlastní náklady celou fasádu by nás jako soukromníky přišlo dost nákladně. Po odstranění graffiti jsme u firmy objednali i omytí fasády garáží a nátěr proti graffiti, protože po odstranění byla vidět místa, kde sprejeři malovali. Nezůstalo tam nic po sprejích, ale naopak byla fasáda mnohem čistější, takže jsme si nechali barvu omytím sjednotit.

Omytou fasádu nechali pracovníci z firmy dobře proschnout a druhý den ji natřeli antigraffiti nátěrem, který sprejerům výrazně zkomplikuje jejich sebevyjádření na cizím majetku.

Firmu A SERVIS LIPKA na odstranění graffiti doporučujeme, jsou rychlí a práci dělají dobře.Self Storage facility

26 x komentováno

  • Ondřej Vinkler

   Dobrý den,
   ano, odstranění graffiti i všechny naše další služby provádíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu.

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

    • Ondřej Vinkler

     Dobrý den, paní Burianová,
     antigraffitová ochrana má životnost až 6 let, i více. Záleží, jakým klimatickým podmínkám je vystavena.

     S pozdravem a přáním pěkného dne,
     Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 1. Gustav Holý

  Na internetu existuje spousta firem, co se zabývá odstraněním graffiti, ale spousta z nich graffiti neodstraňuje, ale pouze překrývá, což není dobře. Vyzkoušel jsem tuto firmu a musím potvrdit, že skutečně grafftiti odstraňují a ne pouze přetírají. Dokonce provádí i antigraffitovou ochranu, která slouží k tomu, že když se opět vyskytne graffiti, tak se snadněji odstraní.

 2. Pavel Petro

  Graffiti umí odstranit naprosto špičkově, i když bych radši, kdyby se mi na zdi nikdy neobjevilo. Dokáží všechno odstranit během chvíle a za pomoci zázračného odstraňovače a vysokotlakého zařízení. Po graffiti však zůstal mírný stín, s čímž se dá počítat, sami uvádí, že jejich úspěšnost není 100%, pokud není stěna chráněna antigraffitovou ochranou, tento stín přetřeli fasádní barvou. Prostě se postarali o veškerou opravu a já nemusel nic jiného zajišťovat. Jsem velmi rád za celou spolupráci.

  • Ondřej Vinkler

   Dobrý den pane Nový,
   antigraffitový nátěr je speciální nano technologická vrstva, která se nanese na daný povrch.
   Mezi přední vlastnosti tohoto nátěru patří to, že odstranění graffiti z těchto míst probíhá se 100% úspěšností. Nzůstanou zde žádné stíny či šmouhy. Také je tento nátěr hydrofobní a paropropustný.

   S pozdravem a přáním pěkného dne
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 3. Emil Holub

  Myslel jsem, že když mám rodinný barák, tak to sprejery nebude přitahovat a ejhle. Jedno ráno se probudím a zjistím, že mám pomalovaný barák. Teď co s tím? Začal jsem brouzdat po internetu a hledat něco o tom graffiti a samozřejmě i možnosti jak se toho zbavit. Našel jsem firmu A SERVIS LIPKA a musím říct, že hoši byli senzační. Přijeli, udělali nějaké kouzlo a barák je opět jako nový. I ta cena je velice příznivá. Dokonce mi provedli i tzv. antigraffitový nátěr, takže kdyby se o nový obrázek někdo snažil, tak půjde dolů jedna dvě.

 4. Otakar Vladko

  Firma svým zákazníkům nabízí službu odstranění graffiti Praha. V případě, že se odstraňují graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti ochranou, není nikdy výsledek dokonalý a nepodaří se grafitu zbavit úplně. Pokud mají být grafitti (tagy) z fasád a jiných povrchů bezproblémově odstraněny doporučujeme na povrch nanést antigraffiti nátěr či nástřik. Naše úklidová firma zajistí velmi kvalitní a účinnou ochranu povrchů fasád, která má životnost 4 až 6 let. Jsme schopni odstranit i sebemenší graffiti (tagy). Ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffity získali, víme, že pokud není grafit nejen velkých rozměrů, ale i malého rozměru z fasády ihned odstraněn, zanedlouho na tomto místě přibývají dalších grafity (tagy). Antigraffiti ochranou se zamezí realizování sprejerských činností na Vaší budově. Antigraffiti nátěr můžeme také označit za jediný možný prostředek prevence proti vandalům neboli tzv. pouličním umělcům. Odstranění graffiti Praha s využitím antigraffiti nátěru přináší 100% výsledek. Při odstranění graffiti Praha z povrchů ošetřených antigraffiti ochranou je grafit úplně a dokonale odstraněn z fasády a samotný povrch fasády není nijak poškozen. Grafity nemají šanci prostoupit přes ochranu a vsáknout se hluboko do struktury povrchu. Při odstranění graffiti Praha jsou graffiti odstraněny spolu s antigraffiti nátěrem a po dokončení práce je opět na fasádu nanesen nový antigraffiti nátěr. Tímto způsobem nikdy nemůže dojít k jakémukoliv narušení povrchu. Odstranění graffiti Praha je pouze jednou z nabízených služeb naší firmy. Svým zákazníkům poskytujeme také denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, kanceláří a firem Praha, mytí oken Praha, mytí a čištění žaluzií, rolet či markýz Praha, strojové čištění a tepování koberců Praha, strojové čištění a fluatace podlah Praha, úklidy po stavebních a rekonstrukčních činností Praha.

 5. Zdena P.

  S A Servisem je odstranění graffiti hračka, ale stejně bych byla radši, kdyby graffiti vůbec neexistovalo, nebo kdyby sprejeři pochopili význam legálních ploch. Zničili mi zcela jednu stranu mého domu, odstranění červené barvy z bílé fasády bylo však nemožné, stíny zůstaly, ale s tím jsem počítala. Líbí se mi celkový servis u této firmy, protože všechno dělají pečlivě a kvalitně. Nejdříve odstranili graffiti a po té mi celou stranu domu přemalovali fasádní barvou. Abych předešla dalšího zničení domu, nechala jsem si od A SERVISU na stěnu nastříkat antigraffitovou ochranu. Sice se od té doby graffiti neobjevilo, ale alespoň nemám strach, že moje peněženka zapláče při dalším zásahu sprejerů.

 6. Jiří Ochonský

  Ve velkých městech, je problém s graffiti velmi rozšířený a téměř na denním pořádku v Ostravě. Nikdy se nepodaří tento problém vyřešit tak, aby se graffiti nevyskytovaly, tudíž nabízíme formu ochrany v podobě antigraffiti nástřiku či nátěru a následný servis odstranění graffiti v Ostravě. Antigraffiti ochrana Ostrava zabrání proniknutí barvy ze sprejů přímo na povrch fasád. Není-li povrch chráněn antigraffiti nátěrem a dostatečnou vrstvou nátěru a snažíte se odstranit graffiti, nemusí se nám podařit graffiti odstranit úplně z povrchu. Při odstranění graffiti tam, kde není nanesena antigraffiti ochrana Ostrava, může naše úspěšnost dosahovat 60 – 90%. Avšak i přes to jdou z dálky vidět stíny a fleky po odstranění graffiti a fasádu je třeba znovu spravit. V dnešní době moderní stavitelství používá kombinace surového pohledového betonu, leštěných kovových prvku, skla, aj., takže pokud není například vaše betonová stěna ošetřena antigraffiti nátěrem a objeví se na ní graffiti, riskujete neodstranitelné a velmi nákladné škody. Sprej má tu moc proniknout hluboko do struktury tohoto pórovitého materiálu a nedá se už nijak odstranit ani při důkladnějším odstraňování a omývání vysokotlakým zařízením. Jediná varianta, jak vyřešit tento problém u pohledového betonu, je nastříkat ho silikonovou barvou, ale již se nepodaří vizuálně napodobit barvu okolního betonu a i tak půjde na první pohled poznat, ze kterého místa byly graffiti odstraněny. Této nenapravitelné škodě předejdete tak, že svoji stěnu necháte ošetřit antigraffiti nátěrem či nástřikem. Tak stěnu zakonzervujeme a sprej tak nepronikne v žádném případě do struktury fasády a také umožní jednoduché odstranění graffiti. Zákazníkům doporučujeme tedy, aby zmapovali jejich okolí. Je-li zde možnost výskytu sprejerů, kteří by mohli majetek poničit, tak podle toho provést příslušné kroky a nechat nanést AGO – antigraffiti ochranu na fasádu domu či firmy.

 7. Janota Karel

  Ano, také mám s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. super zkušenosti, protože mi poskytli pomocnou ruku po zásahu sprejerů. Na mé fasádě se jednoho dne pěkně vyřádili, takže jsem zavolal odstraňovače grafitů z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ti svými pomůckami dokonale odstranili veškerou barvu z fasády. Také jsem využil antigrafitovou ochranu. Vandalové si teď mohou čmárat jak chtějí, s antigrafitovou ochranou tato firma zajišťuje i levné odstraňování, které jsem v nabídce jiných firem nenašel.

 8. Libor Loew

  Firma, která se zabývá úklidovými službami již přes 20 let. Jako jediní na trhu Vám nabízí možnost ochránit si Váš majetek před poškozením graffiti pomocí antigraffitové ochrany s garancí. Antigraffitovou ochranu nanese za bezkonkurenční cenu od 120 Kč/m² u hladkých povrchů a poté zajistíme kompletní servis, což jiné firmy nedokážou nabídnout. Antigraffitová ochrana se aplikuje ve 3 vrstvách u hladkých povrchů a v 6-12 vrstvách u porézních strukturovaných povrchů. Vhodná venkovní teplota na aplikaci antigraffitové ochrany je nad 10o C. Odstranění z ošetřeného povrchu je jednodušší a navíc se 100% výsledkem. Pokud se objeví graffiti na ošetřeném podkladu, pak je přijedou naši zaměstnanci odstranit a přetřou Vám povrch jednorázovým nátěrem Bellinzoni. Životnost antigraffitové ochrany je 4-6 let. Službu antigraffittového nátěru nebo odstranění graffitti v Praze řešíme téměř ihned po zaslání poptávky, nejpozději však do 14- ti dnů. Jestliže odstraňujeme graffiti z neošetřeného povrchu, tak je úspěšnost zesvětlení 60-90%. U fasád je nutné si fasádní barvu nechat namíchat, aby se barevnost sjednotila. Volíme vždy správný odstín barvy, jakou má původní fasáda, a po odstranění graffiti provedeme nátěr dvěma novými vrstvami kvalitní fasádní barvou značky Weber. Následně po zaschnutí fasádní barvy na požadovanou část naneseme vrstvy antigraffitového ochranného nátěru, který našim pracovníkům při případném odstraňování graffiti v budoucnosti zajistí 100% úspěšnost v odstraňování graffiti z fasády. Provádíme i natírání fasád ve výškách pomocí vysokozdvižné techniky, lešení, žebříku. Náš tým certifikovaných horolezců, opraví i těžko přístupná místa ve výškách. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje služby odstranění graffiti, odstraňování grafity, čištění grafitů, ochranu proti grafitovému znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, anti graffiti nástřiky, ochrana a účinná obrana proti spreyerům a pouličnímu umění v systému budovy bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigrafitovou ochranou a rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu.

 9. Umí odstranit graffiti, mají profi vybavení. Ale jednu věc asi neumí nikdo jako oni, Mají systém, který nedovolí, aby jste měli graffiti na baráku. Přitom se jedná o téměř primitivní metodu. Opatřit budovu fasádu antigraffiti a ihned, pokud se objeví graffit nebo tag jej odstranit. Jak to ta kriminální skupina kreslířů zjistí, jde jinam a k Vám už nechodí, nemají si co fotit a čím se chlubit, před svými podobně smýšlejícími druhy. Slovy Vladimíra Iljíče Lenina ihned – odstraňovat, odstraňovat, odstraňovat a je klid, graffiťáci se Vám vyhnou obloukem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download