0.8 C
Prague
24.1.2021

Odstranění plísní v Praze

Potřeboval jsem zajistit odstranění plísní. S tím mi pomohla společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má sídlo přímo v Praze. Jednalo se o budovu, ve které se nachází moje tiskárna. Tisknu totiž na papír a bylo mi velmi nepříjemné dávat zákazníkům jejich natištěné věci, které měly nepříjemný zápach po vlhkosti. Začal jsem tedy jednat a snažil se o to, abych byl v čistém prostředí, do kterého se zákazníci nebudou bát chodit.

Také jsem si zjistil mnoho informací o tom, co takové plísně způsobují – různé nemoci, nachlazení a jsou také nebezpečné pro astmatiky. Naštěstí jsem nikdy ničemu takovému nepodlehl, ale za nějaký čas by to určitě následky mít mohlo. Hlavní problém je, že dům je staršího původu a má už nějakou historii. Navíc stojí na vlhkém místě pod kopcem, ze kterého stéká voda dolů. Dům je tedy neustále navlhlý. To se ale podařilo vyřešit s firmou A SERVIS.

Je důležité zmínit jak spolupráce probíhala, protože to je důvod proč píši. Spolupracovali jsme zatím pouze jednou, ale určitě ne naposledy. Tato firma totiž nabízí mnoho jiných služeb, které určitě využiji, abych udržel svoji tiskárnu v čistotě a aby byla dostatečně reprezentativní pro oči mých zákazníků. Termínově jsme se dohodli na rychlém odstranění plísní, takže téměř 14 dní po tom, co jsem je kontaktoval přijeli dva pracovníci, kteří neváhali a na nic nečekali. Začali ihned pracovat na odstranění plísní. Nejdříve plísně odstranili, a poté použili nátěr, kterým stěny zatřeli. Říkali mu LSG nátěr, jestli si to dobře pamatuji. Nátěrem mi zajistili 6ti letou ochranu mého zdraví. Divný zápach najednou zmizel. Také se osvěžil vzduch. Už není tak vlhký a těžký jako dříve.

Black mold in the corner of room wall
Black mold in the corner of room wall

Spolupráce probíhala velmi dobře, profesionálové z firmy A SERVIS přesně ví, co dělají. Všechno proběhlo rychle a bez jakýchkoliv dlouhých přestávek. Bylo od nich moc hezké, že všechny moje otázky ihned zodpověděli a nestyděli se. Také nedali vůbec najevo, že bych je nějakým způsobem obtěžoval. Jestli také chcete a potřebujete odstranit plísně a ještě k tomu mít garanci kvality, tak tuto firmu rozhodně vyzkoušejte.

Související příspěvky

Vyberte si správnou barvu podlahy

majda

Vaše okna Vám poděkují, Vaše odpočinuté tělo také. Mytí oken Brno

Veronika

Aby byl krb pro potěšení

redakce

5 komentáře