18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Optický internet v Brně od Faster CZ – skvělá volba pro domácnosti i firmy

Možná i vy v poslední době hledáte spolehlivého poskytovatele internetu. Pokud ano, rozhodně byste měli zvolit připojení k internetu skrze optické vlákno. Jde totiž o jednoduše nejlepší možné připojení, které je aktuálně dostupné na trhu. Je totiž dostatečné rychlé, ale zároveň i stabilní. Optické kabely jsou totiž ukryté v zemi a tudíž jim neškodí vnější vlivy, které by minimálně krátkodobě znemožnily příjem internet například vzduchem. Kabel zakopaný v zemi zkrátka neohrozí vichřice, bouřka ani vzrostlý strom u sousedů.

Současně však optický internet dosahuje velmi vysokých přenosových rychlostí. To je důležité obzvlášť v dnešní době, kdy je všudypřítomné připojení k internetu absolutní nezbytností. Optický kabel dosahuje vysoké úrovně škálovatelnosti a tak nehrozí, že by se jednotliví uživatelé začali navzájem zpomalovat. Optický internet je zkrátka jistota, na kterou se můžete spolehnout.

Internet v Brně s nepřetržitou technickou podporou

Pokud hledáte poskytovatele, který vám zajistí optický internet v Brně, je jasnou volbou společnost Faster CZ, která díky své technologicky vyspělé síti uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky včetně firem, které obvykle vyžadují vyšší datový tok než běžné domácnosti. Faster CZ nabízí ke svému internetu řadu doplňkových služeb jako například ochranu proti DDoS útokům nebo možnost využití služeb datového centra, včetně pronájmu virtuálního serveru. Naprostou samozřejmostí je vstřícná technická podpora, která je připravena řešit případné technické problémy i v terénu, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Internet pro Brno je možné poptat na stránkách společnosti Faster CZ. Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a specifikovat své požadavky. Společnost je připravena vyjít každému zákazníkovi maximálně vstříc. Volba optického internetu v Brně je tedy jasná.

Související příspěvky

Dovolená s telefonem

redakce

Elektromotor: ušetří lidem čas i sílu

redakce

Chcete reklamovat nabíječku? Odevzdáte i telefon.

redakce