12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Originální bezdrátová klávesnice Apple Magic Keyboard vyniká nad konkurencí mnoha prvky

Apple prodává kromě iPhonů, MacBooků a iPadů také různé doplňky, mezi které kromě jiného patří i bezdrátová sluchátka AirPods či klávesnice Magic Keyboard. Právě na klávesnici se v následujících řádcích zaměříme. Spárovat ji můžete v podstatě s jakýmkoliv moderním jablečným zařízením. Proč se vyplatí investovat do originálního produktu s logem nakousnutého jablka? Důvodů je hned několik.

Uživateli je vyhledávána především klávesnice k iPadu, protože usnadňuje práci. Magic Keyboard snoubí působivý design a integrovanou baterii. Samozřejmostí je propracovaná technologie kláves. Klávesnice totiž disponuje takzvaným nůžkovým mechanismem, který zajišťuje stabilitu jednotlivých kláves. Stejně tak vás nadchne okamžité spárování s iPadem i dalšími zařízeními od kalifornské společnosti.

Baterie má výbornou výdrž

Vzhledem k tomu, že se jedná o bezdrátovou klávesnici, zajímá vás i výdrž baterie. Pracovat s klávesnicí můžete klidně i měsíc na jedno nabití, takže se nemusíte obávat každodenního doplňování „šťávy“. Své klávesnice Apple neustále vylepšuje. Magic Keyboard se propojuje přes Bluetooth a dosah je až neuvěřitelných devět metrů. Psaní je přesné a pohodlné. Co se týče samotné konstrukce, ta je kompaktní a lehká, takže si klávesnici vezmete bez problémů s sebou i na cesty.

Klávesnice je úsporná

Uvnitř klávesnice se nachází lithium-iontová baterie. V okamžiku, kdy se začne vybíjet, stačí ji nabít skrze kabel Lightning. Jednoduše klávesnici připojíte k Macu a akumulátor se nabije. Do plného stavu se klávesnice nabije během 2 hodin a 15 minut.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si můžete objednat klávesnici Magic Keyboard, podívejte se do e-shopu AppleKing.cz. Budete nadmíru spokojení s pestrostí nabídky i cenovou politikou.

Související příspěvky

Jak dálkově propojit ozvučení přes UTP, optiku nebo GSM?

majda

Podle čeho vybírat nový televizor?

redakce

Elektromotor: ušetří lidem čas i sílu

redakce