8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

Karnevaly, maškarní plesy a bály jsou skvělou příležitostí, jak se uvolnit. Znovu se na pár vzácných okamžiků stát malým dítětem. Či jen tak být sami sebou. Ale také někým naprosto jiným. Kým? To je jen na vás a vaší fantazii. Té se meze nekladou. Na maškarním tedy určitě ne.

Kým jste chtěli být, když jste byli malí? Pilotem, námořníkem, policistou? Letuškou, tanečnicí, zdravotní sestřičkou? Hráli jste si na kovboje, indiány, čerty a upíry? Zdravotní sestřičky, princezny a zpěvačky? Tím vším alespoň jeden večer v roce můžete být.

 

Oblečte se do kostýmu a uvolněte se!

Stačí se obléknout do halloweenského kostýmu, vyrazit na karneval a maximálně se uvolnit. O zábavu pak bude zaručeně postaráno. Že nevíte, kde takový karnevalový kostým seženete? Server ptakoviny.com jich je plný. Neotřelých a nápaditých. Kostýmů, v nichž se rozhodně neztrapníte. Naopak v nich zazáříte!

 

Neotřelé karnevalové kostýmy

Jaký kostým zvolit? To není lehká otázka. Nabídka portálu je totiž tak bohatá, že vybrat z ní jeden je téměř nadlidský úkol. Na výběr tu máte kostýmy na halloween pro dámy, pány, i děti. A k nim spoustu doplňků, ozdob, konfet a dalších dekorací. Až s nimi totiž vaše oslava dostane ty pravé grády!

 

Kostýmy pro pány

Prostřednictvím originálního kostýmu se můžete vydat na cestu kolem světa. Je libo proměnit se na večer v arabského šejka, perského prince či havajského bojovníka? Nebo upřednostňujete spíše klasiku, kterou představuje například kostým námořníka či pilota? Velmi „slušivý“ je ovšem i kostým upíra. V něm budete moci vysát i svou šéfovou.

 

Kostýmy pro dámy

A co vy, milé dámy? Rády byste šly za bojovnici ninja, japonskou gejšu či temnou Kleopatru? Slibné jsou i uniformy. Budete-li chtít na maškarním nastolit pořádek a v přítomných mužích zároveň probudit touhu, zvolte kostým policajtky. Budete-li chtít ostatní účastníky zevrubně vyšetřit, ideální pro vás bude kostým sestřičky. Velmi autentický je ovšem i kostým námořnice a letušky.

 

Baywatch, nebo hippie?

Zajímavé jsou však kostýmy hippie a retro, obzvláště pokud v něm vystřihnete nějaký hit Abby. Originálně však můžete vypadat i v kostýmu filmovém – co takhle statečný záchranář Baywatch? Tento kostým je k dispozici i v XXXL velikosti!

 

Kostýmy pro děti

Jaký kostým zvolit pro děti? Těm nejmenším sluší zvířátka – kuřátko, lvíček, opička, beruška. Ti větší se rádi stylizují do svých oblíbených pohádkových a filmových postaviček. Klasikou je samozřejmě kostým indiána a kostým kovboje. A odvážnější chlapečci mohou zvolit strašidelný zombie kostým, nebo kostým kostlivce.

 

Karnevalové masky a paruky

Nechcete se převlékat do kostýmu? Tak si jen nasaďte karnevalovou masku. Nebo originální paruku. Server ptakoviny.com v tomto ohledu rozhodně nezklame. Naopak přispěje ke skvělé zábavě. A té nikdy není dost.

Související příspěvky

U jakých příležitostí využijete reklamní předměty

redakce

Odhalte super triky super marketů

redakce

Pronájem nebo koupě CAD programu? Co je výhodnější?

redakce