Pánské spodní prádlo vybírejte podle střihu

 

Od spodního prádla očekáváme především pohodlí a ideálně bychom o něm neměli ani vědět. To, zda se nám bude příjemně nosit, záleží zvlášť u mužů na střihu a jeho vhodném výběru.

Nejznámější jsou tři základní střihy pánského spodního prádla – boxerky, trenýrky a slipy. Všechny střihy mají své výhody i nevýhody a také se hodí pro jiné příležitosti. Při výběru i oblékání bychom měli vědět, pod jaké oblečení si spodní prádlo vybíráme, i vrchní část naší garderóby totiž hraje důležitou roli při pohodlí.

 

Boxerky

Oblíbené u mužů, kteří jsou aktivní a potřebují, aby vše zůstalo na svém místě. Anatomicky tvarované, upnuté trenýrky s kratší nohavičkou a tvarovaným klínem obepínají zadek, proto je i dámy považují za nejvíce sexy spodní prádlo. Nejdůležitější je správný výběr, aby boxerky nebyly příliš těsné a neškrtily a naopak nikde neplandaly a nepřekážely. Pod ostatním oblečením jsou téměř neviditelné, hodí se i pod sportovní oblečení.

 

Slipy

Ještě před pár lety je nosili snad všichni muži, i dnes ale mají mnoho svých zastánců. Dokonalá opora intimních partií při jakémkoli pohybu a pohodlí je tak stále drží na předních příčkách oblíbenosti. Přednost jim dávají především sportovci, protože nemají nohavičky a tak nikde nepřekáží, nejsou vidět a kopírují tvar těla. Nestárnoucí klasika může být tradičně jednobarevná nebo v moderním designu s různými vzory.

 

Trenýrky

Široký střih zaručuje pohodlí, protože nikde nic netlačí a neškrtí, je však určený spíše na klidový režim než aktivní pohyb. Právě volný střih je totiž mnohdy při sportu spíše na obtíž, neboť neposkytuje žádnou podporu intimním partiím. Stejně jako u boxerek je důležitý správný výběr velikosti, aby pod oblečením nedocházelo ke zbytečnému krčení přebytečné látky a tím k otlačeninám nebo odřeninám. Právě velikost je často tím, proč trenýrky nesedí a jsou nepohodlné při pohybu. Muži mají totiž trenýrky podle průzkumů často až o dvě velikosti větší, než by mít měli a tak neposkytují žádnou oporu intimním partiím.

Pro běžné nošení si většinou každý muž najde svůj střih, který mu vyhovuje, a nebo oblíbené typy spodního prádla střídá. Při výběru prádla tak není důvod experimentovat a kupovat něco jiného, vyplatí se spíše sázka na jistotu a tedy takový střih, který je vyzkoušený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download