Pocení není jen z horka

 

Kdo nezažil, nepochopím tak by se dal nazvat problém nepříjemného nadměrného pocení, které neprovází člověka jen v horkém létě, ale i v naprosto běžných situacích. I to má ale své řešení.

Pocení je pro lidský organismus přirozený proces, kterým se ochlazuje a předchází přehřátí. To známe všichni v letních dnech nebo v přetopené místnosti, že se začneme potit, protože je nám horko. Potit se můžeme i při sportovní nebo pohybové aktivitě, v menopauze a samozřejmě také pokud jsme nervózní a máme strach. Ve všech uvedených situacích i v mnoha dalších je pocení sice přirozené, ale přesto nás může omezovat a uvádět do trapných situací. Pocení rukou nemůžeme nijak skrýt a utírat si dlaně každých pár minut není moc společenské, stejně jako pocení čela nebo tváří. Každý, kdo má problémy s nadměrným pocením, tyto stavy moc dobře zná a bez kapesníčku nebo ubrousku se téměř není schopen pohybovat mezi lidmi.

Pocení totiž často provází i nepříjemný odér, který sice nezpůsobuje pot, ale je mu přičítán. Samotný pot je složený jen z vody, soli a minerálních látek a nemá žádný pach, na naší kůži však žijí bakterie, které při styku s potem tento známý zápach způsobují. Proto jsou tolik oblíbené antiperspiranty, které zabraňují pocení a tím také snižují nežádoucí vůni. I když reklamy slibují účinnost až mnoho hodin, realita je často jiná a nekvalitní antiperspirant přestane fungovat velmi brzy a my se opět začneme potit. Antiperspirant Driclor má ověřený účinek a jeho používání doporučují kožní lékaři po celém světě. Účinně omezuje pocení a to dlouhodobě, stačí ho tak používat 2 – 3x týdně vždy večer, před spaním. Není nijak parfémovaný a je proto vhodný pro muže i ženy, navíc ho dobře sladíte s vaším oblíbeným parfémem nebo deodorantem. V létě i v zimě tak budete mít jistotu že vás nikde nezaskočí problém s nadměrným pocením a že se na svůj antiperspirant můžete spolehnout i v nejnáročnějších situacích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download