12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Poznejte krásy naší vlastní pomocí vyhlídkového letu

Máte procestované krásy naší republiky? Ať už ano či ne, a vězte, že je co objevovat, můžete se na ně podívat ještě z jiné perspektivy. Seshora.Vyhlídkové lety vám přinášejí jedinečnou příležitost vidět to, co již možná znáte. Věřte, že budete překvapení, jak vám známé památky, louky, lesy, pole či běžná obydlí budou najednou připadat jiné.

 

Celá republika jako na dlani

Létá se z různých koutů České republiky, stačí jen, když si vyberete buď vám nejbližší lokaci či město, jehož okolí si přejete prohlédnout. Vyhlídkové lety z Prahy či Brna na vás čekají po celý rok od svítání do soumraku. A jsou i dny, kdy se konají noční lety. Pod rouškou tmy bude mít krajina osvícená světly z měst zcela jiný nádech.

 

Bezpečnost především, zážitek hned poté

Na co se můžete spolehnout v maximální možné míře je bezpečí při letu. Zajišťují jej jednak proškolení piloti, kteří vlastní všechny potřebné listiny a certifikáty, a především pak spolehlivé stroje. Poletíte v jednom z letadelCessna, Piper, Cirrus čiTecnam, které jsou pro vyhlídkový let jako dělané. Kromě toho, že poskytují veliké pohodlí a disponují moderní avionikou, je fakt, že je z nich opravdu parádní výhled, například díky křídlu umístěnému nahoře na trupu (nepřekáží tak ve výhledu). Což u vyhlídkových letů tak nějak vyžadujete.

 

Neradi létáte? Let darujte svým blízkým

Pokud vás, byť i krátkodobý pobyt ve výšce děsí, a přesto vás nabídka vyhlídkových letů zaujala, můžete někomu udělat radost a let mu darovat. S blížícími se vánočními svátky jde o příležitost vskutku jedinečnou. Darování tohoto silného zážitku je velmi snadné, jen koupíte poukaz, zabalený v reprezentativní dárkové krabičce, a obdarovaný už si sám dohodne čas odletu. Sobě si takovým dárkem ušetříte spoustu starostí a svým blízkým vykouzlíte úsměv na tváři překvapením, které jistě nečekali.

Související příspěvky

Rakovina prsu – nejmladším obětem je sotva dvacet let!

redakce

Tamponový tisk aneb jak je možné potisknout reklamní předměty

redakce

Nakupování kosmetiky na internetu

majda