Prodejní regály, pulty a vitríny vám pomohou vybavit obchod

 

Otevíráte obchod nebo už nějaký provozujete a chcete modernizovat jeho vybavení? Pak zřejmě pátráte po místě, kde takové vybavení pořídíte. Nebojte, pro police a regály není potřeba jezdit do hobby marketu. Existují i specializované prodejny, nicméně je jich málo.

U specialistů seženete všechno, co byste do svého obchodu mohli potřebovat, a ještě navíc vám nabídnou odborné rady. Zjistíte, že regálové systémy do obchodu se vlastně vyskytují ve třech základních variantách, jiné regály se hodí na prodejnu a jiné do skladu.

 

Víte, jaký je rozdíl mezi gondolovými a rámovými regály?

Oba dva typy jsou prodejní regály, jsou tedy vhodné na prodejnu, přímo do obchodu. Rozdíl spočívá v tom, že gondolové regály jsou oboustranné, a tak se umisťují zejména doprostřed prodejny. Postavíte je do prostoru a zákazníci kolem nich mohou chodit z obou stran. Rámové regály jsou skvělé do obchodů se širokým sortimentem, setkáte se s nimi například v supermarketech. Mohou být zastřešené či bez zastřešení, s možností popisu zboží.

Jako přístěnné regály pak bývají označovány ty univerzální. Postavíte je ke zdi, hodí se do jakékoliv prodejny.

 

Nezapomeňte zvážit nosnost

Regálové systémy do obchodu byste neměli vybírat jen podle vzhledu a velikosti. Velmi důležitým parametrem je rovněž nosnost. U skladových regálů musí být logicky vyšší. Ve skladech je možné využít paletové regály, na něž naskládáte přímo palety s materiálem. Ty unesou i několik tisíc kilogramů.

Před výběrem a návrhem regálového systému je každopádně dobré spočítat si nebo aspoň odhadnout množství zboží a změřit volné prostory. Pak je třeba jen najít vhodný kompromis. Pomůže vám s tím například společnost L.L. TRADE. Ta prodává nejen regály, ale i další vybavení obchodů. Je jednou z mála českých firem, u níž seženete opravdu kompletní vybavení pro svou prodejnu včetně vitrín, nákupních košíků, mincovníků a mnohých dalších pomůcek. Více informací najdete na www.l-ltrade.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download