1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Půjčku vybírejte chytře: získejte zpět 100 % úroků

Čas od času se každému nějaká ta půjčka hodí. Ať už si potřebujete koupit něco nového do domácnosti nebo vás čekají výdaje, se kterými jste nepočítali, úvěr je pro mnoho lidí řešením, jak z nepříjemné situace ven. A tak začnete vybírat a hledat, kde získat nejvýhodnější podmínky a nejlepší úroky. Nejlepší půjčka je ale ta, která vám úroky vrátí!

Úroky a poplatky bývají nejčastější kritéria, která rozhodují o tom, zda si půjčku vezmeme a také od koho. Nemusíme se totiž obracet jen na svou banku a žádat o úvěr tam, ale půjčit si můžeme i od společností v nebankovním sektoru. Hlavní rozdíl mezi bankou a poskytovatelem nebankovních půjček je rychlost vyřízení a administrativa a také úroky. Zatímco bance musíte doložit příjmy a různé výpisy a trávit čas na pobočce zdlouhavým vyřizováním, v nebankovním sektoru zašlete žádost o půjčku online a vyřízeno je vše do pár minut. Rychlé vyřízení a nízká administrativní ale může znamenat vyšší úroky než v bance. Proto je důležité řešit úvěr s ověřenou společností, která má svou historii a nic netají, včetně právě výše úroků a poplatků spojených se schválením půjčky. Tyto informace byste měli vědět ještě před podpisem smlouvy a moci si tak spočítat, kolik zaplatíte celkem na úrocích a jakou částku splatíte celkem.

Vyšší úrok je ale pro mnohé žadatele o půjčku stále příjemnější než dlouhé čekání a dohady s bankou. Když je však možnost ušetřit, využije ji rád každý a zvlášť, pokud patří mezi ty, co své závazky platí včas a bez problémů. Společnost TOMMY STACHI připravila pro své nové i stávající klienty akci Úrokové prázdniny, u které vám vrátí 100 % zaplacených úroků zpět. Jedinou podmínkou je splatit půjčku nejpozději ve 3. splátce a předchozí splátky také hradit včas a bez prodlení.

Když tak budete své splátky platit včas, můžete na úrocích ušetřit hezkou sumu a mít tak půjčku celkově mnohem levnější, než od vaší banky. Společnost TOMMY STACHI je stabilním poskytovatelem úvěrů, která si dlouhodobě zakládá na individuálním přístupu a transparentních pravidlech, tedy vždy přesně víte, na čem jste. Je vlastníkem licence od České národní banky dle novely zákona o spotřebitelských úvěrech a bude kvalitním a spolehlivým partnerem pro řešení vašich financí.

Související příspěvky

Investujte do korporátních dluhopisů

redakce

Zjednodušte si život sloučením půjček do jedné

redakce

Půjčka jako investice do vzdělání

redakce