Čisté, elegantní a bezpečné – sklo pod kamna

 

Umístění krbu nebo krbových kamen v interiéru  sebou přináší i několik nezbytných preventivních opatření. Bezpečnost je důležitá, to však neznamená, že musíme rezignovat i na estetickou stránku věci. Experti z Kamnářství König totiž umí obojí šikovně skloubit do jednoho jediného řešení.

Právě díky nim si můžete dopřát podkladové sklo pod kamna jež dokáže ochránit podlahu před negativním působením žáru, a navíc přinést do interiéru i veskrze moderní a krásný prvek.

 

Elegance a kvalita až z Francie

Stačí navštívit e-shop Kamnarina.cz a vybrat si svůj ideální kousek. Nejste omezeni jeho tvarem ani velikostí. Sklo je možné vyrobit i na míru včetně vnitřních dekorativních kruhových či elipsoidních průřezů a s širokými možnostmi konečné úpravy. Pořídit si tak můžete:

  • grafitové sklo,
  • hnědé sklo,
  • pískované sklo,
  • průhledné sklo,
  • trapézovou nebo leštěnou hranu.

Odolnost produktu je zajištěna speciálním postupem, při němž se materiál zahřeje na velmi vysokou teplotu a následně dojde k jeho šokovému zchlazení, což mu zajistí opravdu vysokou odolnost proti žáru i nárazu. To oceníte zejména v domácnosti s malými dětmi či zvířaty, kde není o každodenní nehody nouze. A velmi snadné je i čištění – pod sklo samotné se díky silikonovému těsnění skutečně nic nedostane a jeho povrch stačí otřít vlhkou houbičkou nebo běžným saponátem. Velkou výhodou pořízení si skla pod kamna může být i to, že i při pádu kovového předmětu přímo na hranu skla se sklo nerozbije.

Nehoda není náhoda, ale je třeba s ní počítat

A co se stane, když i přes veškerou péči náhodou dojde k rozbití skla pod kamny, třeba díky pádu těžkého předmětu? Vlastně vůbec nic – výsledkem bude jen hromádka malých tupých střepů, kterou snadno zametete, aniž by se o ni kdokoliv zranil.

 

Nosnost 200 kilogramů, ale i mnohem víc!

Běžně dostupné kalené sklo pod kamna se může pochlubit nosností až 200 kilogramů, ale pokud máte doma o něco větší topenářský kousek, nechte si doporučit vhodnou podložku, která toto číslo dokáže velmi významně navýšit: V e-shopu Kamnarina.cz vám se vším rádi poradí a postarají se o to, aby celý váš nákup proběhl hladce a k vaší maximální spokojenosti!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download