18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Rozkládací sedací soupravy Bratislava dělají radost i českým zákazníkům

Slovenské sedací soupravy od Melli interiéry nabízí nejvyšší kvalitu do našich obývacích pokojů. Od roku 1993 si našly zákazníky nejen doma na Slovensku.

Sedací soupravy Melli jsou sedačky přímo od výrobce

S výrobou sedacích souprav začala společnost Melli interiéry ještě v 90. letech minulého století. Dnes sídlí v Horné Pôtoni, 30 km od Bratislavy, a ve vlastních prostorách realizuje veškeré procesy související s výrobou sedacích souprav – od výroby a sušení řeziva až po čalounické práce. Ve firmě dnes pracuje 40 zaměstnanců, kteří zajišťují výrobu až 20 ks sedaček denně na ploše výrobních prostor 4000 m2.

O rohové sedací soupravy je dnes největší zájem

Naše obytné prostory se otevřely směrem do jídelny a do kuchyně. Takto velký prostor si žádá i velkou sedací soupravu. Může jít o sedací soupravy do U, ale více žádané bývají ty do L. Prostor provzdušňují, vejdou se i do malometrážnějších bytů, pořád ale nabízí dostatek pohodlí i pro vícečlenné rodiny.

Rohové sedací soupravy Bratislava od Melli interiéry (na slovenských stránkách je hledejte jako „rohové sedacie súpravy Bratislava“), jsou ve velice čistém moderním designu a připraveny pro různě velké interiéry. Na vyžádání lze udělat u mnoha modelů sedacích souprav i různé změny. Například upravit tvrdost sedáků či změnit vzhled čalounění. Firmu stačí kontaktovat i s požadavky na případné úpravy a přímo na míru vám bude vypracována cenová nabídka na výrobu sedací soupravy.

Rozkládací pohovky bývají praktické nejen do obývacích pokojů

Dalším žádaným kouskem čalouněného nábytku v moderních domácnostech jsou rozkládací pohovky. Hodí se do obývacích pokojů extrémně malých bytů, které se dnes přezdívají mikrobyty. Taktéž se hodí jako pohotovostní spaní a umísťují se v dětských pokojích, ale i jinde, kde pak mohou přespat hosté. Rozkládací pohovky Bratislava – to jsou opět Melli interiéry. Najděte si na slovenských webových stránkách „rozkladacie pohovky Bratislava“ a podívejte se na jejich velice povedený design. Vyberete si je v různém designu i v mnoha velikostech.

Související příspěvky

Malíři pokojů Praha – zákazník na prvním místě

redakce

Proč vlastně musíme stínit zimní zahradu?

majda

Rodinné domy Březiněves uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2017. Jde o špičkový rezidenční komplex

redakce