Termostatický směšovací ventil s praktickým vylepšením

 

Hledáte ventil, který spolehlivě zajistí směšování studené a teplé vody v systému? A zároveň vyniká rychlou reakcí na změnu tlaku a teploty? Právě takový je termostatický směšovací ventil nové generace ATM NG od společnosti Afriso, který slouží jako ochrana proti popálení horkou vodou. Tento směšovací ventil je proto vhodný do školek, škol, domácností, hotelů a dalších míst, kde je nutné předejít opaření lidí. A v čem dalším tento inovativní ventil vyniká?

 

Jedinečná vnitřní konstrukce

Termostatický směšovací ventil ATM NG je určen zejména k řízení teploty horké vody z vodovodu pro sprchové a umyvadlové baterie, avšak má velice široké využití, o čemž svědčí možnost využití v systémech podlahového vytápění. Nejvýznamnější změna tohoto ventilu oproti běžným ventilům je ve vnitřní konstrukci, která umožnila vyšší efektivitu, odolnost proti zanesení a lepší provozní parametry. Konstrukce je vyrobena z kvalitní mosazi, díky čemuž teče zdravá nekontaminovaná voda, jelikož nedochází k vymývání zinku a olova.

 

Další nesporné výhody

Kromě inovativní vnitřní konstrukce ventil disponuje pojistkou proti přehřátí. Ventil je určen především pro čistou vodu a vody obsahující až 50 % glykolu. Trojcestný ventil tak funguje i v lehce znečištěných systémech. Oproti starší generaci směšovacích ventilů umožňuje snadnější a rychlejší nastavení teploty, a to díky dvojité stupnici a konstrukci nastavovacího kolečka. Nejen z těchto důvodů spadá jeho účinnost a jedinečnost konstrukce do patentové ochrany.

 

A kde ventil zakoupit?

Termostatický směšovací ventil ATM NG najdete ve specializovaných obchodech nebo nově v e-shopu společnosti Afriso. Společnost Afriso je přední odborník na výrobu a prodej profesionální měřící a regulační techniky a na trhu se pohybuje již 150 let, tudíž v e-shopu najdete široký sortiment dalších ventilů, mezi které patří pojistné a zónové ventily, automatické odvzdušňovací ventily, rotační směšovací ventily a servopohony. Přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download