Vybavte si domácí bar kvalitním alkoholem

 

Domácí bary jsou hitem dnešní doby. Přesto, že se domácí bar neřadí mezi základní vybavení domácnosti, tak si našel u mnohých z nás velkou oblibu. Často se můžeme setkat s domácím barem, který je vyroben ze starého kusu nábytku, ale výjimkou není ani nabídka moderních designových domácích barů v obchodech, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje. Pokud domácí bar již máte či se chystáte na jeho pořízení, tak ho nezapomeňte kvalitně vybavit. A co by v domácím baru nemělo chybět za žádnou cenu?

 

Tvrdý alkohol je základ

Mezi základní sortiment každého baru patří rozhodně tvrdý alkohol. Z tvrdého alkoholu by v domácím baru neměla chybět zejména vodka, gin, rum a vermut. Bílý rum má řadu využití, je potřeba pro přípravu oblíbeného Mojita, koktejlu Daiquiri  či drinku Cuba Libre. Gin a Vermut se pak používá pro přípravu Martini. Vodka, díky své neutrální chuti, nachází své uplatnění při přípravě několika oblíbených drinků, jako je Bloody Mary, Cosmopolitan a další. Z ostatních destilátů pak lze bar vybavit ovocnými pálenkami a likéry.

 

Kvalitní vína nesmí rozhodně chybět

Každý domácí bar by měl kromě tvrdého alkoholu obsahovat také kvalitní vína. Vína se hodí do kuchyně při vaření, pro romantickou večeři či pro rodinné oslavy. Bar by měl obsahovat červená i bílá vína, jelikož mají rozdílné použití. Z červených vín lze vybrat například Cabernet Sauvignon či Merlot, z bílých pak Ryzlink či Chardonnay, se kterými rozhodně nic nezkazíte. Sáhnout můžete i po růžových vínech a pravém šampaňském z francouzské oblasti Champagne, které se hodí pro každý přípitek.

 

Nealkoholické nápoje

V neposlední řadě by potom měl domácí bar obsahovat i nějaké druhy nealkoholických nápojů pro ty, kteří alkohol příliš nevyhledávají nebo jsou abstinenti. Dále je vhodné doplnit bar džusy, limonádami a ovocnými šťávami, které se kromě pití, hodí i k přípravě oblíbených koktejlů.  A určitě nezapomeňte na minerální vodu, kterou je vhodné popíjet mezi douškami vína. Díky tomu zároveň přejdete dehydrataci a bolestem hlavy.

Široký sortiment kvalitních vín a destilátů můžete najít na e-shopu společnosti Premier Wines & Spirits.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download