17.5 C
Prague
7.7.2022
MaxiMagazín

Udělejte si bláznivý den!

No jo, my víme. Je jaro. Zimní spánek skončil a přelil se rovnou v jarní únavu. Pak samozřejmě na něj hned naváže letní hrůza s názvem: ,,Já se do těch plavek nesvlíknu!“ a na ni bude volně navazovat podzimní deprese a tak dále.

Jestli se poznáváte, se vás nebudeme ani ptát. To totiž víme. A proto si myslíme, že je nejlepší čas – třeba dneska, hodit za hlavu trudné myšlenky a nálady a skočit do toho sluníčkového dne rovnýma nohama. A to hned od rána. Dejte si hrnek dobré a kvalitní kávy, třeba do veselého hrníčku s nápisem “Nejlepší zahradnice”, přestože vám chcípne i umělá kytka. Dostali jste ho přece loni od dětí, ne? Tak je čas jej vydolovat z rohu poličky a vyfotit se s ním na facebook, ať všichni vidí, jak bio jste!

Pakliže se přehrabujete ve skříni a nevíte co na sebe, protože vám nic není, nesluší a neladí, tleskáme! Můžete si vzít vlastně cokoliv a vždy budete vypadal stejně! Nemáte tak co zkazit. Ale ne, abyste sahali po černé! Jděte pěkně do barev a jestliže musíte být do práce oblečeni formálně, schovejte svoji boží náladu do vtipných ponožek.

A po celý den se koukejte přes růžové brýle – pro jistotu si je můžete také pořídit. Uvidíte, jak hned svět kolem vás ožije. Radujte se z maličkostí a dělejte radost. Napište svému protějšku bláznivou sms, či pořiďte nějaký drobný dárek pro kolegyni, která nemá například nejlepší období, zkrátka jen tak, ať má také hezký den.

A co odpoledne a večer? Hoďte si pro jednou nohy na stůl a nechejte vše jen tak být. Pokud se peskujete, že byste si chtěli zasportovat, zacvičte si v představách. Spousta fitness guru přece říká, že síla mysli je neskutečná, tak ať se mozek snaží, ne? A na místo pachtění s večeří si objednejte něco dobrého, co jste třeba ještě nejedli. Možná vám to nebude chutnat, ale konečně tu bude změna!

Zkrátka, dnes to bude bláznivé.

Související příspěvky

Opakování je matka moudrosti. Na škole obzvlášť

redakce

Ježíšek na poslední chvíli!

redakce

Nebuďte škodní na pojištění – maximalizujte své pojistné plnění

redakce