-0.6 C
Prague
2.12.2020

Už vás nebaví být single? Zkuste seznamku

Na léto už můžeme jen vzpomínat a podzimní mlhavé počasí na náladě nepřidá. Zvlášť, pokud máte za sebou letní románek nebo jste prostě jen ještě byli dva. Podzimní špatnou náladu a splín může zažehnat nová láska. Jenže kde ji najít?

Brzké stmívání a dlouhé večery jsou pro většinu lidí spíše pozváním k dobré knize a horkému čaji, než neustálému obrážení barů a diskoték ve snaze najít novou lásku. Často jim na to navíc ani nezbývá čas. Řešením může být využít z pohodlí domova možnosti internet a svůj protějšek hledat na online seznamkách. V dnešní době tento způsob využívá mnoho zaneprázdněných lidí právě pro možnost seznámení se na dálku. Moderní technika navíc dnes kromě suchých textových inzerátů nabízí i možnost navštívit videoseznamku a o potencionálním partnerovi či partnerce se dozvědět za kratší čas mnohem více. To, jak mluví, jaký má hlas a  v neposlední řadě i řeč těla může hodně napovědět a ona pověstná jiskra může přeskočit mnohem rychleji.

Není nutné registrovat se na několika různých portálech v domnění, že tím zvýšíme své šance. Dejte na recenze a zkušenosti ostatních a zaregistrujte se pouze tam, kde vám to vyhovuje a kde je vysoký počet zaregistrovaných. I jiná online seznamka může být pro vás to pravé, kde potkáte svou vyvolenou či svého vyvoleného. Výhodou seznamek na internetu je mimo jiné i to, že se potencionálním partnerovi dozvíte mnoho věcí dopředu a můžete ta posoudit, zda se k sobě hodíte a máte společný pohled na život. Není nic horšího, než když na romantickém rande zjistíte, že chcete každý něco jiného a je škoda, že jste si to neřekli hned na začátku. Internetové seznamy umožňují dozvědět se alespoň základní informace, jako jsou koníčky, povahové rysy nebo třeba víra a plány do budoucna. Nenechte se vždy ošálit jen fotkou, třeba se zrovna úplně nepovedla a když si přečtete profil, okouzlí vás úplně jiné vlastnosti, než vzhled. Tak, jako v životě.

Související příspěvky

Chytré hračky dobývají místo pod stromečkem

Veronika

Speciální krmiva pro psy: znáte dostupné možnosti?

majda

Finty, aby váš životopis oslovil

redakce