15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Už žádné zablácené kolo, kočárek či pes

Výlety do přírody se velmi často neobejdou bez špinavých a zablácených věcí, které pak musíte naložit do auta. Přece se kvůli takové věci nevzdáte pohybu v přírodě? Zcela nový mobilní nízkotlaký čistič Kärcher tento problém lehce vyřeší přímo na místě.

Také máte rádi výlety do přírody? Je to příjemný pocit, vyrazit na celý den s rodinou a užít si pohyb na zdravém vzduchu či si pořádně zasportovat. Do současných aut se již leccos vejde a tak můžete vzít na výlet například sportovní kočárek, kolo ale i vašeho čtyřnohého člena rodiny. Vyrazit si na kolech nebo si dát menší túru pěšky ovšem s sebou přináší spoustu špíny a také bahna. I pes si rád zadovádí a proběhne louží, s radostí si zaplave v bahnitém jezírku nebo se vyválí v prašné cestě. A pak, co s tím? Boty se dají přezout a dát do sáčku, kola ale otřete už hůře a psa můžete vykoupat až doma. Nezbývá vám tedy nic jiného, než své malé „špindíry“ alespoň trochu očistit z nejhoršího, naložit a doma se pak do toho pustit.

Nebo je tu nyní jiné moderní řešení. Vozte ve svém autě šikovného pomocníka pro mobilní čištění – nový nízkotlaký čistič Kärcher OC 3. Tato jedinečná novinka mnoho místa nezabere a má vlastní odnímatelnou čtyřlitrovou nádrž na vodu. Proto můžete očistit kola, boty, kočárek i psa rovnou ihned po výletě. Velice pohodlně se nosí díky aerodynamickému držadlu. Led kontrolka signalizuje aktuální stav lithium-iontové baterie, kterou dobijete ze sítě. Spirálová hadice 2,8m má velký akční rádius a společně s pistolí ji snadno můžete uložit v malém prostoru pod nádrží. Díky nižšímu tlaku je tlakový čistič Kärcher OC 3 zcela bezpečný i pro osprchování domácích mazlíčků.

Už žádné špinavé kola, boty, kočárek či pes do auta, stačí jednoduše osprchovat před návratem domů a vše je čisté a bez jakékoliv práce. Tohoto šikovného pomocníka ale můžete využít i jinde, na chatě, chalupě, nebo na výletě, u přátel, při sportu, na návštěvě rodičů, prostě kdekoli, stačí jej jen vzít s sebou.

Užijte si volného pohybu v přírodě naplno a nenechte se omezovat.

Zakoupíte výhradně v síti hobymarketů Bauhaus.
Doporučená maloobchodní cena: 4 390.- vč. DPH

Související příspěvky

LED tobogán

redakce

I krátkodobý wellness pobyt je přínosem

redakce

Lety balonem nabízejí dobrodružství a romantiku snoubenou s adrenalinem

Veronika