Zmapovali jsme za vás dětská hřiště v Česku

 

Dnešní doba je úplně jiná než za dob našich babiček. Dnes běžně potkáme v parku a v blízkosti dětských hřišť mladé maminky s kolečkovými bruslemi na nohou, které jedou jako o závod a před sebou ještě tlačí kočárek. Vedle kočárku popojíždí s malými brusličkami i malá slečna či hoch, aby všichni posléze zakotvili na dětském hřišti Praha, či na jiném dětském hřišti v Česku. Kam dnes vyrazíte vy?

 

Města versus vesnice

Dětská hřiště jsou důležitá prakticky všude na světě. Když zůstaneme doma v České republice, určitě budete souhlasit, že nejdůležitější jsou dětská hřiště ve velkých městech, například každé dětské hřiště Praha, dětské hřiště Brno, dětské hřiště Plzeň, dětské hřiště Ostrava a podobně. Proč tomu tak je? No, protože děti z vesnic mají k přírodě mnohem blíž. Jsou jí obklopeni. Je pro ně stále ještě snazší popadnout mičudu a jít si společně začutat. Holky si mohou vyrazit na procházku se svými kočárky a panenkami, rozložit deku na louce nebo travnatém plácku na návsi a hra na maminky může začít.

 

Dětská hřiště ve městech jsou nenahraditelná

Radovánek z předchozího odstavce se dětem ve velkých městech prakticky nedostává. I tam samozřejmě existují parky či vilové čtvrtě, kde na zahradách rodinných domů trůní pískoviště, skluzavka nebo domeček na hraní. Často však v těchto případech chybí dětská pospolitost. Možnost dětí stavět hrady a vařit „z písku“ společně. Dětská hřiště toto vše dětem umožňují.

Kromě dětské pospolitosti je však velmi důležitá pospolitost rodinná. Rodiče a děti se nejvíce stmelí na společných výletech. Přijměte proto tipy na výlet Český ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava či tipy na výlet Praha. Dopřejte si co nejvíce společných zážitků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download