-3.9 C
Prague
6.3.2021

V tomhle autíčku se vaše děti skutečně vyřádí

Možná i vy máte doma nadšeného automobilového závodníka, kterého ale pro jeho věk nepustí ani na dětské motokáry. Pořiďte mu jeho vlastní skutečné auto s bezpečným ovládání, do kterého můžete kdykoliv v případě potřeby na dálku zasáhnout.

Elektrická autíčka jsou mezi dětmi velmi oblíbená. Kluci i holčičky rádi brázdí asfalt rodinného dvorku nebo velký trávník s pocitem, že jsou skutečnými řidiči jako jejich rodiče. Karambolům se však díky dětské zbrklosti nevyhnete a jen málokomu se chce drahé autíčko sundávat z kmene nejbližšího stromu. Řešením je elektrické autíčko s rodičovským dálkovým ovládáním.

BMW pro malé závodníky

Hledáte-li právě takové autíčko, kterému můžete s klidem svěřit bezpečí svého dítěte, máme pro vás tip: Elektrické autíčko BMW i8 Concept s dálkovým ovládáním. Předlohou pro tuto skvělou hračku je skutečné BMW, které je špičkou v kategorii supersportovních a hybridních vozů. Nejeden rodič po jeho spatření zatoužil být opět dítětem 🙂

Dokonalý design spolu s nádhernými zvukovými a světelnými efekty dělá z tohoto elektrického autíčka jeden z nejlepších produktů ve své kategorii. Osvětlena jsou čtyři přední světla a zadní část auta a na palubní desce najdete tlačítka pro startování, klakson a přehrávání muziky. Jejich hlasitost můžete plynule regulovat ovladačem hlasitosti, takže vás ani vašeho potomka nebude už nikdy bolet hlava z nadměrného hluku. Nechybí ani přípojka pro MP3 v podobě klasického jacku 3,5 mm.

Ponechte dítěti volnost a nechte ho šlapat na pedál a točit volantem, ale zároveň vše zpovzdálí pečlivě sledujte. V případě potřeby můžete pohotově zasáhnout díky dálkovému ovladači s tlačítky vpřed, vzad, vlevo a vpravo. O bezpečnost vašeho dítěte se v elektrickém autíčku BMW i8 Concept postará i nastavitelný bezpečnostní pás.

Na jedno nabití (trvá 8-12 hodin) vydrží elektrické autíčko brázdit terén 1-2 hodiny a užít si ho mohou všechny děti do šesti let. Hledáte-li jedinečný dárek, které potěší vaše dítě i jeho tatínka, bude elektrické autíčko BMW i8 Concept tou správnou volbou.

Související příspěvky

3 druhy oblečení, kterých se neradi vzdáváme

redakce

Jděte s dobou. Křiklavým designům odzvonilo!

Veronika

Zimní dovolená a Krkonošské pohádky – co mají společného?

majda