Víte, co jíte? Zjistěte si to předem na nutriční váze!

 

Pokud si myslíte, že kuchyňská váha má za úkol pouze vážit a následně zobrazovat naměřené hodnoty – jste na omylu. Výrobek, který vám dnes představíme, z tohoto konceptu už nemůže více vybočovat. Nebudeme daleko od pravdy, pokud řekneme, že se jedná skoro o revoluční produkt.

 

O co tedy jde?

Nutriční váha EV-8 A je digitální kuchyňská váha, která nejen měří ale i udává nutriční hodnoty. Konkrétně se můžete dozvědět, kolik obsahuje daná potravina kalorií, uhlohydrátů, proteinů, tuků, cukrů, vlákniny či sodíku. Díky všem těmto hodnotám budete mít naprostý přehled o tom, co jíte. Avšak s rukou na srdci můžeme říct, že takto sofistikovaný výrobek se bude hodit převážně lidem, kteří rozumí stravování, a tedy i tomu jaké složky potravin by měli přijímat.

 

Něco málo k technickým parametrům

Toto zařízení obsahuje integrovanou databázi až 999 energetických hodnot nejrůznějších potravin. Dokonce je k dispozici necelá stovka uživatelských předvoleb. Tato váha je tak vhodná pro nejrůznější přípravy potravin či zdravotní diety, kdy je velmi důležité si hlídat hodnoty jednotlivých surovin. Maximální navážená hmotnost může být až 5 kilogramů nebo 5 litrů. Celé zařízení je napájeno 4 tužkovými bateriemi.

 

Jaké jsou výhody?

Velkou výhodou této váhy je její vysoká přesnost. Udává se odchylka maximálně 1 gram. Ve spojení s podrobným výpisem nejrůznějších energetických hodnot budete mít absolutní přehled toho, co vaše tělo přijímá. Mnoho uživatelů jistě ocení také funkci automatického vypnutí, čímž budete šetřit baterie, když zrovna nemusíte nic vážit.

Tento výrobek je vhodný zejména pro lidi hlídající si svůj jídelníček, ať už kvůli dietě nebo proto, že se rozhodli začít cvičit. Všichni tuto váhu ocení a nebudou litovat jejího nákupu. Za rozumnou cenu dostanete naprosto jedinečný výrobek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download