Víte, jak se rychle zahřát?

 

Každý má ve svém blízkém okolí někoho, komu je pořád zima, nebo jím jste přímo vy. Přicházející zima nás pak nutí balit se do svetrů, vytahovat teplé ponožky a pít litry horkých čajů. Existuje ale mnohem jednodušší způsob, jak se zahřát.

 

Nejen pro zmrzlíky

Nemusíte ani být od přírody zimomřiví, aby občas nastala chvíle, že se nemůžete zahřát. K prochladnutí stačí málo. Špatně vybrané oblečení, náhlé zhoršení počasí, snížená imunita i jen obyčejné nachlazení nás dokážou dostat do stavu, že je nám zkrátka zima a nic nepomáhá. Po příchodu domů pak hledáme záchranu v horké vaně a zachumlání do deky, často ale ani to nepomůže. Ani opravdu horký čaj nebo svařený mošt často nestačí a ne každý má navíc možnost sednout si ke krbu nebo kamnům a tak se prohřát. Větší účinek a rychlejší zahřátí nám nabídne elektrická deka, která nabídne příjemné teplo.

 

Moderní technologie

Zahřát se pod dekou vlastním teplem, když je nám zima, moc nejde. Elektrická deka Orava zajistí příjemné teplo s možnou regulací teploty a tak se zahřeje mnohem dříve a lépe. Má šest úrovní vytápění, takže si můžeme zvolit tu správnou přesně podle aktuálních potřeb. Jednoduché ovládání je vhodné i pro seniory, deka má navíc i pojistku proti přehřátí. Přehledný LED displej ukáže všechny potřebné informace včetně toho, zda je deka zapnutá či nikoli. Velkou výhodou je možnost deku vyprat v pračce, samozřejmě po odstranění regulátoru. Rozměr 180 x 130 cm je dostatečně velký, abyste se do deky mohli zabalit a užívat si hřejivé teplo každou částí těla. Vyhřívací deka je skvělým pomocníkem také v době nemocí a chřipek a je skvělá i pro děti.

Díky pojistce se deka vypne, pokud by hrozilo přehřátí. Přesto však ve chvíli, kdy odcházíte z pokoje třeba si uvařit další čaj nebo cítíte, že na vás jde spánek, vyhřívání vypněte. Stejně jako jakýkoli jiný spotřebič by neměla zůstat bez dozoru a jednoduché stisknutí tlačítka není nijak náročný úkon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download