-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Vpusťte do svého života ženskost

Přemýšleli jste někdy, jak se oblékáte a jak na druhé působíte? Když se podíváte kolem sebe a prohlédnete si ženy na ulici, často zjistíte, že ženám chybí jedna důležitá věc, a tou je ženskost. Podívejte se na tipy a rady, jak se znovu stát tou křehkou bytostí, kterou muži obdivují a milují. Uvidíte, že odměnou vám bude nejen zájem okolí, ale také vaše osobní spokojenost.

 

Věnujte péči obličeji

Váš obličej toho o vás řekne už na první pohled víc než si myslíte. Nesnažte se působit uměle a vyhněte se tlusté vrstvě make-upu. Podtrhněte svou přirozenou krásu a navštěvujte pravidelně kosmetický salón. Vyčištěná a hydratovaná pleť působí svěže a mladistvě a nebudete muset používat tolik kosmetiky, korektorů a dalších. Vaše pleť se díky kosmetické péči zbaví vrásek, nebude zašedlá a budete překvapeni, jak krásný můžete mít obličej.

 

Nebojte se podpatků

Nevyhýbejte se podpatkům, nemusíte nosit boty s deseticentimetrovými úzkými podpatky, ale určitě do svého šatníku zařaďte alespoň jedny lodičky, sandály na podpatku nebo boty na platformě. Nejenže se vám vytvaruje pozadí a prodlouží nohy, ale zároveň budete vypadat štíhlejší. Vyzkoušejte si boty, které vám budou sedět a jednou zkuste odložit oblíbené tenisky.

 

Zvýrazněte oči nebo rty

Při líčení vždy myslete na to, že stačí zvýraznit jednu dominantní část vašeho obličeje. Vyberte si oči nebo rty. Pokud se neumíte nalíčit, navštivte kosmetický salón, kde vás profesionálně nalíčí, ale také vás naučí denní i večerní líčení. Poté zvýrazněte své oči, například kouřovým líčením nebo pouze kvalitní řasenkou. Nebo naopak zvýrazněte své rty, například matnou růžovou rtěnkou nebo naopak sytou červenou, která by měla být součástí každé dámské kabelky.

 

Mějte vždy perfektní vlasy

Stejně jako obličej a oblečení, tak o vás hodně vypovídají i vlasy. Věnujte jim zaslouženou péči. Do dámského kadeřnictví byste měly zavítat alespoň jednou za měsíc. Dopřejte svým vlasům zaslouženou péči, nechte si sestříhnout konečky, užijte si regenerační masku a najděte společně s kadeřnictví střih, který vám bude opravdu slušet.

 

Nezapomínejte na hezké tělo

Abyste působily žensky, tak do šatníku zařaďte také sukně, šaty, květinové vzory a pastelové a jemné barvy, které budou při vhodném střihu slušet každé postavě. Zvýrazněte své ženské tvary. Pokud máte nějaké kilo navíc, tak není problém ho šikovně zakrýt pomocí vrstvení oblečení nebo vyzkoušejte Vacushape, což je chůze v podtlaku a velmi rychle a účinně vám dopomůže k lepší postavě.

Myslete na své privilegium být ženou, oblékat se žensky a nemuset být na první pohled vyzývavá, ale vždy spíš přirozená a něžný. Nebojte se česat, líčit a ukázat druhým, že víte, co vám sluší. Pečujte o sebe a rozmazlujte se, jen tak budete moct útočit nejsilnější zbraní, kterou je příjemný a zdravě sebevědomý úsměv.

Související příspěvky

Pomocí bylinek ke krásnějším vlasům

redakce

Jak vybrat spodní prádlo pro muže

redakce

Hodinky jako módní doplněk

redakce