19.6 C
Prague
18.5.2022
MaxiMagazín

Vydejte se na dovolenou do Nízkých Tater a užijte si tamní krásy přírody

Pokud jste zatím nebyli v Tatrách, určitě to změňte, naplánujte v práci týden dovolené a vyrazte se svým milým na nezapomenutelné „kopečky“. Tatry, ať už Nízké či Vysoké, jsou skutečně jedinečné hory. Všude na vás bude dýchat majestátnost přírody, ochutnáte vynikající kuchyni a ve většině případů budete nadmíru spokojeni i s ubytováním. Stačí si jen dobře vybrat.

Známý hotel v Nízkých Tatrách

O přírodě v Tatrách si můžete přečíst v mnoha příručkách i přírodopisných knihách. My se budeme věnovat ubytování, abyste věděli, kde směřovat. Vynikající hotel Liptov je bezesporu jeden z nejnavštěvovanějších s názvem Björnson. Hotel se nachází v srdci střediska Jasná, je zařízen v horském stylu, všude na vás bude dýchat přírodní prostředí, které působí uklidňujícím a příjemný dojmem. Vše je krásné, nové, hotel prošel kompletní rekonstrukcí a každý pokoj má svou koupelnu a sociální zařízení. V pokojích najdete televizi i Wi-Fi připojení.

Hlavní chata nabízí jedenáct dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, šest dvoulůžkových pokojů s manželským lůžkem a osm rodinných pokojů s manželskou postelí a dvěma přistýlkami, dále také dva velké rodinné pokoje s manželskou postelí, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami.

Ušetřete na pobytu s pobytovým balíčkem

Populární hotel Nízké Tatry je velmi proklientský. Aby si mohlo pobyt užít co nejvíc osob a každý si našel to své, vyplatí se sledovat nabídku pobytových balíčků. Bydlet přitom nemusíte jen v hlavní chatě, ale také ve Ville, Hostelu nebo Tree Houses. Což takhle podzimní balíček už od 221 euro za dvě noci a dvě osoby? Ubytování v nově vybudovaných chatkách Treehouses přináší ještě bližší kontakt s přírodou. Využít budete moct i wellness zónu, dětské hřiště a altán s grilem.

Tatry jsou TOP. Jeďte ještě letos.

Související příspěvky

Pohádkové puzzle: které mají děti nejraději?

redakce

Muzeum umění

Veronika

Půjčovna lyží Kvilda: Výhodné ceny pro hosty Ski penzionu

redakce