19.6 C
Prague
18.5.2022
MaxiMagazín

Jedete do Prahy? Dopředu se inspirujte, co vše můžete vidět

Jestliže jedeme někam poprvé, často vůbec nemáme tušení, co vše se dá v daném místě vidět. Nejznámější atrakce, o kterých všichni mluví a všude se o nich dočteme, nás snad neminou. Ale k vidění bývá i spousta památek, netradičních budov, zajímavostí co se týče významných osob, příběhů, nebo moderní techniky, divadelních představení…

Vše akce a krásná místa v Praze na jednom místě

Na webu najdete internetové stránky, které vám o městě mnohé napoví. Na jednom místě najdete zajímavé akce v Praze, které se pořádají dnes či o víkendu, který plánujete strávit v hlavním městě. Jsou tam ale i akce a show, jež budou v průběhu následujících týdnů a měsíců. Jedná se o stránky eventland.eu. Můžete zjistit, že na Novoměstské radnici probíhá až do konce roku Neviditelná výstava, která je netradičním zážitkem pro mladé i starší. Vnímat věci nebudete vizuálně, protože bude tma. Anebo máte rádi výstavy? Což takhle navštívit Obecní dům a podívat se na výstavu Blanky Matragi s názvem Timeless. Uvidíte průřez její 35 let trvající kariérou. Nádherné šaty, které dosáhly světového věhlasu, se vám budou zajisté líbit. Anebo byste raději koncerty MeetFactory? Probíhají až do 30. ledna 2022 na Praze – Smíchov.

Právě na těchto stránkách najdete i zajímavá místa, která vám nesmí uniknout. Budete přesně vědět, kam v Praze za památkami, kde vás čeká nezapomenutelná procházka, co si pro vás připravila ZOO Praha, co vás čeká U Fleků atd.

Ti, co rádi cestují, si mohou prohlédnout i inspiraci na další zajímavá místa v ČR.

Nechte se zlákat i dalšími městy

Uvedené webové stránky vás ale motivují i k návštěvě dalších známých, velkých, světových měst, jako třeba Vídně, Říma, Bratislavy a mnoha jiných.

Nezbývá, než podívat se na eventland.eu a načerpat informace o akcích i místech v Praze.

Související příspěvky

Hledáte pro firmu zajímavý teambuilding? Zamiřte do Třeboně

redakce

Kam vyrazit v Česku na cyklovýlet

majda

Jak vybrat golfový set

majda