Vyřídit půjčku zvládnete levou zadní

 

Nevycházíte s výplatou a potřebujete hotovost? Rozhodli jste se požádat o úvěr a nemáte ponětí, co to bude obnášet? Jste v otázce finančnictví naprostý laik, o půjčku jste nikdy nežádali a je to pro Vás celé „španělská vesnice“? Poradíme, na co si dát pozor a co budete k vyřízení potřebovat.

 

Jak vybrat a nenaletět?

Dobrá půjčka je taková, která od počátku do svého konce poskytuje transparentní informace. Žádná malá písmenka pod čarou, žádné nahodilé termíny splátek. Už pár sekund poté, co se rozhodnete půjčit peníze, dostanete jasnou představu o tom, jak bude celá obchodní transakce vypadat a za jakých podmínek bude vedena.

Žádné lichvářské fígle, žádné nekřesťanské úroky. Střednědobá půjčka od solidního poskytovatele se vyznačuje pevným úročením, akcí bez ručitele, bez nutností zastavit majetek. Není třeba uvádět účel, na jaký budou peníze použity, ani se zbytečně zpovídat a zatěžovat byrokracii.

 

Co je potřeba doložit pro sjednání půjčky?

K vytvoření nabídky půjčky je potřeba dodat několik základních dokumentů. Zaměstnanec musí doložit dva doklady totožnosti, měsíční výpis z účtu za poslední 3 měsíce s příchozí výplatou, v případě výplaty v hotovosti tři výplatní pásky a potvrzení o příjmu + telefonní číslo do zaměstnání. Po živnostníkovi budou vyžadovány dva doklady totožnosti, bankovní výpis z účtu za poslední tři měsíce + vystavené faktury za posledního čtvrt roku. U důchodce jsou žádané dva doklady totožnosti, doklad o výplatě důchodu za poslední tři měsíce + výpis z účtu nebo ústřižky složenek.

O půjčku lze zažádat přes on-line formulář nebo na bezplatném telefonním čísle 800 187 187. Vyškolení operátoři Call centra rádi odpovědí na veškeré dotazy. Vyřízení půjčky trvá v Klientském centru zhruba 10 minut. V případě elektronického podpisu jsou peníze k dispozici ihned. U varianty doručení smlouvy osobně kurýrem, přijdou peníze na účet do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download