Zahradní domek poslouží k odpočinku, dětem i nářadí

 

Vlastnit na svém pozemku malý altán nebo zahradní domek dnes není nic výjimečného, i když většinou se pak toto zázemí promění ve skladiště pro nářadí nebo sekačku. Využikte zahradní domek ke smysluplnějším účelům.

 

Zahradní domek přesně pro vás – bohatý výběr

Na aktuálním trhu najdete opravdu velké množství různých velikostí domků vybízejících k zajímavým představám o jejich využití. Pakli-že hledáte spíše menší chráněný prostor, kam se vejde lopata a další drobné zahradní nářadí- jako třeba kolečko, bude vám samozřejmě stačit model bez oken nebo případné terasy s jednoduchým zavíráním. Zahradní domky už dávno neplní jen funkci úkrytu a nemusí být jen pro odkládání  nábytku a přebytečných věcí. Je škoda domek pasovat na kůlnu, která bude chránit nábytek a nářadí před povětrnostními vlivy.

 

Zvolte si zahradní domek větších rozměrů

Zamyslete se nad zahradním domkem větších rozměrů, který nabídne azyl pro přátele při nečekaném dešti nebo delší návštěvě a při opravdu vhodném výběru jim poskytne příjemné ubytování. V noci pak dokáže vytvořit skvělé a zároveň pohodlné zázemí pro nocování. Děti tak mohou v útlém věku absolvovat velké dobrodružství přímo na vašem pozemku a vy si užít ničím nerušený večer. Ke komunikaci využívejte dětské vysílačky a máte vystaráno. Vytvořte svým dětem a jejich kamarádům možnost občas přespat na zahradě. Budou se cítit jako objevitelé a dobrodruzi.

Zahradní domek je skvělým řešením i pro návštěvy, takže samozřejmě nepůjde využívat jako skladiště, i když podsedáky a zahradní nábytek do něj schovat rozhodně můžete, aniž by byl napaden celkový dojem. Ať už chcete svůj plánovaný domek pro děti a přátele nebo jako zázemí při posezení u grilu nebo stále vítězí možnost uskladnění pracovního náčiní a nábytku, je vhodné si před jeho pořízením pár věcí rozmyslet.

 

Zahradní domek – co zohlednit před nákupem

  • Umístění zahradního domku – třeba vám přijde jako skvělý nápad mít zahradní domek v koutě nejvzdálenějším od domu či chaty, ale při bližším zkoumání zjistíte, že je tam vlhko a tma a nebude se vám tam chtít ani trávit čas, ani tam chodit pro nářadí. Místo vyberte s maximálním ohledem na oblíbené činnosti na vaší zahradě a také přesný počet lidí, kteří se po ní pohybují a kudy chodí.
  • Materiál zahradního domku – plech a samozřejmě i dřevo sehrávají největší souboj a dilema. Plech má výhodu ve větší odolnosti vůči povětrnostním vlivům a jeho údržba je takřka minimální, ale v horkém létě se rozpálí a uvnitř domku je naprosto nedýchatelno. Takový vám pak bude stačit jen na to nářadí, ale pokud čekáte víc, rozhodně se plechu vyhněte a vsaďte na dřevo.
  • Design domku ovlivňuje zahrádku – terasa a možnost příjemného posezení pod střechou při náhlém zhoršení počasí je samozřejmě vítaná možnost. Pokud uvažujete tímto směrem, vyberte si zahradní domek s možností otevírání oken a zastřešenou malou teráskou.
  • Velikost domku na vaší zahrádce – co vše se do zahradního domku musí a má vejít. Jen kolečko a pár kousků nářadí a drobností nebo naopak chcete z domku vytvořit zázemí pro návštěvy i sebe? A pokud ano, kolik by se vás mělo pod střechu vejít a jak budete zahradní domek chtít uvnitř zařídit? Účel, k jakému bude domek sloužit, je dobré vědět ještě před nákupem.

A když už máte vybráno, jak velký domek a kam a jaký účel bude nakonec plnit, zbývá si vybrat ten pravý. Navštivte specialistu na webových stránkách  www.vladeko.cz, kde najdete široký výběr velikostí i různých designů a vybrat si tak domek na zahradu přesně podle svých snů a přání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download