14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Vyrobte si své firemní hrnečky svépomocí a ušetřete za jejich nákup u firmy nabízející reklamní předměty

Pokud se vám nepodaří sehnat hrnky s potiskem za zajímavé výprodejové ceny, nebo nemáte nasmlouvanou výhodnou cenu za velkoodběr, mohou vás přijít na poměrně velké peníze. Když pak spočítáte náklady na ně za x let objednávání, připočtete zdražení této služby, záhy zjistíte, že se vyplatí koupit si termolis na hrnečky, s nímž si je vyrobíte sami. Jednoduše, rychle, s pomocí zaměstnanců nebo svépomocí, pokud máte malou firmu.

Co umí termolis na hrnečky?

Bezvadný potisk na hrnky můžete zajistit díky termolisu na hrnečky, konstruován pro potisk sublimační metodou nebo metodou termotransferovou na hrníčcích o objemu 330 – 450 ml. Po upnutí hrníčku začíná automaticky proces žíhání a odpočítávání času. Maximální teplota při tisku je 230 °C, max. výkon je pak 450 W. Nechybí unikátní design, praktický LED panel a certifikát CE.

Obsloužit termolis na hrníčky je velmi snadné a zvládne to drtivá většina z nás. Stačí nastavit na LCD hodinách požadovaný čas a zvukový signál vám dá echo po jeho uplynutí. Také nastavte požadovanou teplotu, přičemž termostat vypne další ohřev po jejím dosažení. Po uzavření hrnku do ohřívače automaticky začne proces zahřívání a odpočítávání času. Komfortní pracovní podmínky lisu jsou zajištěny díky silné topné desce s rovnoměrným rozložením teploty. Deska non-stick je pokrytá teflonem, a tak se k jejímu povrchu nic nepřichytává. Nestane se vám, že by se připekly transfery a není třeba zvláštní arch silikonového papíru.

Šikovný řezací plotr

Na termolisy.cz můžete koupit i důmyslný řezací plotr PC-XL1100 s funkcí řezání po obrysu předlohy. Během chvilky nastavíte pozici značek, a to za pomoci laseru. Je naprosto bezporuchový, celá práce je snadnější, rychlejší a pohodlnější.

Více informací najdete na termolisy.cz.

Související příspěvky

Která pojišťovna poskytuje nejvíce výhod?

redakce

Čištění koberců a mytí oken

redakce

Ceny za pojištění domácnosti a nemovitosti jdou dolů, sjednat si ho lze i online

redakce