17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Vysoce funkční a čistě přírodní podlahy Design Green Tec

Nejen požadavky na kvalitu a robustnost, ale také stále větší obliba přírodních materiálů určuje trendy ve vývoji moderních podlahových krytin. Výsledkem toho je moderní podlaha Design Green Tec značky EGGER. Použité vysoce kvalitní přírodní materiály a vynikající užitné vlastnosti jsou pro ni tím nejlepší doporučením.

Hodí se skvěle nejen do obytných prostor, včetně koupelen, kuchyní či zimních zahrad, ale také komerčních objektů. Povrch podlahy Egger Pro Design GreenTec je robustní a také vodotěsný. Má v sobě integrovanou korkovou podložku, která výborně pohlcuje hluk. Nad ní je nosná deska GreenTec, pak autentická dekorová vrstva, a nakonec vrstva povrchová. Podlahy jsou světelně stálé. Vzhledově působí podlaha jako skutečně autentický přírodní materiál, ať už si vyberete dekor dřeva, kamene či keramiky. V nabídce jsou dekory v podobě dřeva (6 variant dubu a ořechu), mramoru, břidlice a keramiky. Podlaha Egger Pro Design Green Tec podtrhne moderní i klasické interiéry a chodí se na ní velmi pohodlně.

 

Voda nemá šanci, odolá i škrábancům

Nejen okamžitá, ale také dlouhodobá voděodolnost je to, co zákazníky zajímá. Kompozitní podlahy mají speciální nosnou desku Green Tec, pro niž je typická velmi nízká bobtnavost. Podlaha má speciální strukturu a vodotěsný povrch. Instaluje se flexibilním instalačním systémem CLIC it!, díky čemuž podlaha Design Green Tec odolá vlhkosti až 72 hodin. Podlahu chrání inovovaná ochranná vrstva, díky níž je podlaha vysoce trvanlivá, odolává drobnému poškrábání. Její údržba je jednoduchá a podlaha se snadno čistí. Běžně stačí jen jednoduché vysátí kartáčovým nástavcem vysavače a vytřít vlhkým hadrem nebo mopem z mikrovlákna, ideálně za použití čistícího prostředku na podlahy Clean-it od firmy EGGER. Dekory vyrobené v třídě 33 se hodí i pro velmi namáhané prostory, včetně komerčních. Podlaha odolává i výkyvům teplot.

 

CLIC it! – snadno a rychle

Položit podlahu lze díky instalačnímu zaklapávacímu systému CLIC it! a integrované korkové podložce absorbující hluk velmi rychle, a to i na podklad z dlaždic. Protože tloušťka podlahy je jenom 7,5 mm, snadno ji lze také demontovat a následně znovu položit. Instalovaná podlaha je stabilní i na větších plochách, na kterých lze podlahu i lepit. Nízká tloušťka ji předurčuje také jako ideální podlahu pro rekonstrukce domů a bytů. Hodí se i pro pokládku podlahového topení.

 

Skvělá volba, když je pro vás ekologie důležitá

Jiné luxusní podlahy se vyrábějí z vinylu, tedy z materiálu na bázi PVC. Oproti tomu podlaha Egger Pro Design Green Tec žádné PVC neobsahuje. Vyrábí se ze dřeva, které pochází výhradně z regionálního certifikovaného lesnictví. Integrovaná podložka sloužící k izolaci kročejového hluku se vyrábí z recyklovaného korku. Je zdravotně zcela nezávadná. Při použití v obytných prostorech na ni výrobce firma EGGER poskytuje záruku 25 let.

Více na: www.supellex.cz/kompozitni-podlahy

Související příspěvky

Podle jakých kritérií se řídit při výběru vany?

redakce

Zateplení podlahy na půdě – zbytečnost nebo nezbytnost?

majda

Nevíte, co s nevyužívaným podkrovím?

majda