4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš sklad nabízí TOR Industries

Potřebujete vybavit svůj sklad vhodnou manipulační technikou? Pro většinu skladů jsou nezbytností především paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a kladkostroje.

 

Na vhodném výběru dodavatele záleží

Nutnost vybavit sklad manipulační technikou je samozřejmostí. Dodavatelů najdeme více a ti se od sebe poměrně dost liší. Ideální volbou je i v tomto případě nejlepší poměr cena/výkon. Takovou ruční a elektrickou manipulační techniku nabízí TOR Industries. Produkty se prodávají za dobré ceny, a tak si je může dovolit i malý začínající e-shop, či třeba řemeslná dílna. Současně jde ale o vysoce kvalitní stroje, mnohdy bezúdržbové.

 

Sortiment TOR Industries

Společnost TOR Industries se zaměřuje především na vybavení skladů. Sem patří paletové vozíky, plošinové vozíky, rudly, transportní plošiny, zvedací stoly, ručně vedené vysokozdvižné vozíky a elektrické stohovače. Žádaným sortimentem bývají plně elektrické vysokozdvižné vozíky. Ty nevyžadují od zaměstnanců žádnou fyzicky náročnou manipulaci. Vozíky jsou plně ovládané tlačítkovým, nebo pákovým mechanismem.

Dalším sortimentem dodávaným TOR Industries jsou zvedací zařízení. Sem patří elektrické a ruční kladkostroje, dále hevery a zvedáky, ruční a elektrické navijáky, jeřábové pojezdy, hydraulické nářadí, břemenové magnety i montážní kladky. Zvedací zařízení umí pracovat s břemeny od 0,5 do 10 tun. Zajímavostí je, že společnost TOR Industries je největším dodavatelem kladkostrojů v České republice. Má naprosto největší sortiment těchto zařízení.

 

Dobré stroje s kvalitním servisem

Většina zařízení je bezúdržbových a jde o bezporuchová zařízení. Přesto firma buduje dostupnou síť servisních míst. Ta se aktuálně nachází ve Středočeském, Moravskoslezském, Ústeckém, Královéhradeckém a Pardubickém kraji, ale firma pracuje na dalším rozšíření servisních míst.

Související příspěvky

Jak si pohlídat geometrii kol?

redakce

Operativní leasing šetří náklady na pořízení auta

redakce

Relé nejen v automobilovém průmyslu

redakce