Zábavná pyrotechnika se nehodí jen na Silvestr

 

Odmalička nás fascinuje, s otevřenou pusou koukáme na oblohu nebo kolem sebe a ani v dospělosti neztratí své kouzlo. Jen už umíme různé efekty využívat a sami třeba udělat radost ostatním.

Ohňostroje a různé petardy využijeme na různých oslavách, zábavná pyrotechnika ale nabízí mnohem širší možnosti. Velmi oblíbené jsou farebné dýmovnice, které zahalí vše kolem sebe do barevného kouře, přes který není nejdříve téměř vidět. Barvená šála je široká a tak si lze zvolit k použití jen jednu barvu nebo jich použít více najednou. To využijeme nejen při různých army hrách typu paintball nebo airsoft, ale také na zlepšení atmosféry kulturních vystoupení či koncertů. V neposlední řadě pak jako součást her pro děti, jako je pohádkový les nebo cesta za pokladem, vždy ale musíme mít na paměti bezpečnost používání a stálý dozor. Mimo hry a fantazii se pak dýmovnice skvěle hodí jako komunikační prostředek nebo upozornění na nebezpečí ve špatně přístupných lokalitách bez signálu a možnosti jiného typu signalizace.

A zatímco dýmovnice jsou efektní spíše přes den, kdy vyniknou barvy i množství dýmu, v noci nás zaujmou spíše pochodně. Ty jedním pohybem aktivujeme a na rozdíl od ohňostrojů stále držíme v ruce. Výhodou tak je možnost pohybovat se s pochodní kam je potřeba a opět tak využít efekty pro hry nebo vystoupení. Pochodeň může ale také sloužit pro osvětlení prostoru ve tmě, kde není jiná možnost světla a díky tomu, že je oheň nesfouknutelný, může také sloužit jako signalizace při špatné viditelnosti.

Zábavnou pyrotechniku tak můžeme využít nejen na oslavy pro vytvoření světelných i zvukových efektů, ale také pro přípravu a realizaci her či vystoupení podle naší fantazie. Vždy ale dbejte na dodržování návodu k použití a bezpečnou manipulaci s ohledem na ochranu osob i majetku a dohlédněte, že žádná pyrotechnika nepatří do rukou dětem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download