Pořádný úklid pěkně od podlahy

 

Vánoce jsou časem, kdy se setkáváme, užíváme si krásné chvilky s rodinou a přáteli. Proto musí náš byt nebo dům vypadat jako ze škatulky, aby nic nerušilo krásné prožití svátků. Ale kdo by chtěl trávit hodiny či dny generálním úklidem? Pojďte na to od lesa a pořiďte si správného pomocníka, se kterým vás bude úklid bavit.

Znáte tepovač? Možná jej používáte jen na čištění – tepování koberců, ale ty šikovné si snadno poradí nejen s kobercem, pohovkou, křeslem či postelí, ale dokážou uklidit i hladké povrchy, a tak je můžete s přehledem použít na úklid celého bytu či domu.

Pokud máte rodinu, malé děti, zvíře nebo některý člen domácnosti trpí alergiemi, je samozřejmostí doma pravidelně vysávat. Dvojnásob to platí u koberců a čalouněného nábytku, kde se drží mimo jiné i prach a roztoči. Vedle toho přichází důvěrně známé situace, kdy neposedné děti něco rozlijí na koberec nebo vám domácí mazlíčci přichystají nemilé překvapení. Proto všude tam, kde hraje hygiena hlavní roli, nesmí chybět tepovač. Ten povýší běžný úklid na generální, aniž byste jím strávili celý den.

Nyní v tomto období, kdy se mnohé domácnosti chystají na velký úklid se takový pomocník hodí.

Bezchybného a maximálně hygienického čištění až do hloubky vlákna dosáhnete s pomocí čističe Kärcher SE 5.100, který je vhodný na tvrdé podlahy i koberce. Poradí si při generálním úklidu, ale i při běžném úklidu koberců, čalouněného nábytku, autosedaček nebo při čištění matrací. Přístroj je unikátní v tom, že kombinuje motor s velkým sacím výkonem, odpadovou nádobu a nádobu na čistou vodu, do které můžete přidat čisticí prostředek. Díky tomu efektivně odstraňuje a rozpouští i velmi odolnou špínu. Zašlapané koberce, skvrny od jídla či nečistoty od zvířat už nemusíte předem namáčet speciálními prostředky ani je odstraňovat ručně. Tepovač v jediném kroku znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Tato metoda čištění koberců je v porovnání s jinými způsoby maximálně účinná. Čistému povrchu se okamžitě vrací původní textura a oživují se barvy. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a koberec zůstane příjemně provoněný. Výhody tepovače ocení ve velkém i alergici. Ve spojení se speciálními čisticími prostředky Kärcher se tepovač SE 5.100 postará o důkladnou a hloubkovou čistotu.

Nástavec na tvrdé plochy zajistí čistotu bez šmouh na podlahách z přírodního kamene, dlaždic, linolea a umělé hmoty. To ale ještě nejsme u konce. Tepovač můžete použít i jako plně funkční vysavač. Při vysáváním suchých nečistot vyjmete obě nádrže, jak na čistou, tak i na špinavou vodu, nasadíte filtrační sáček a hubici pro mokré/suché vysávání. Vysát můžete i mokré nečistoty. K tomu slouží nádoba na znečištěnou vodu. Jakmile se naplní, přístroj se automaticky vypne. Oceníte rovněž jeho snadnou obsluhu i způsob vyjmutí odpadové nádoby, kdy se vůbec nedostanete do přímého kontaktu s nečistotami.

Tepovač se hodí nejen nyní před Vánoci, ale můžete si s ním užít úklid i během roku.

www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download