Co všechno dokáže masáž vyléčit

 

Masáž je již dlouhá staletí léčebnou metodou, která může významně pomoct naší fyzické, ale i psychické stránce. Existuje nespočet různých masáží a některé z nich vám dokážou zvednout sebevědomí a poznáte díky nim i své tělo.

 

Masáž léčí fyzické tělo

Kdy člověk vyhledá masáž? Většinou až v případě zdravotních problémů či bolestí. Od bolesti zad, krku a dalšího aparátu dokáže pomoci zdravotní nebo sportovní masáž. Tento druh masáže pomáhá také při náročném sportovním výkonu, po úraze a následné rehabilitaci, ale také jako prevence. Masáž tak léčí fyzické tělo, často se však zapomíná i na její další účinky.

Působení na psychiku

Mezi hlavní účinky masáže patří i pocit radosti, uvolnění a relaxace. Pokud je masáž zároveň aromateraupeutická, meditační nebo s hudbou, uvolníte se, odpočinete si u ní a může se stát i vaším koníčkem. Velký zájem je v současné době také o erotické masáže.

Jak pomáhá erotická masáž

Erotická masáž, ať už se jedná o speciální nuru masáž nebo čím dál více oblíbenou tantrickou masáž, má za úkol uvolnit fyzické tělo, navodit psychickou pohodu a navíc dopřát slast a rozkoš. Tato masáž může vyléčit bolestivou nebo nepravidelnou menstruaci, problémy s otěhotněním, neschopnost dosáhnout orgasmu nebo také problémy s libidem.

 

Zdravé sebevědomí

Výhodou erotické masáže je také to, že se naučíte mít rádi své tělo. Přestanete se za něj stydět a pochopíte, že nahota je zcela přirozená a že i když jsou partie, které byste raději neviděli, že se vyplatí se o ně starat a rozmazlovat se. Nemusíte se bát, že by se na vás profesionální masér díval skrz prsty a naučíte se nové poznatky o svém těle. Získáte zdravé sebevědomí, od kterého se odvíjí možnost získat lepší práci, nového partnera nebo třeba jen spokojenost sám se sebou.

Psychická traumata

Někteří lidé se doteku skoro až bojí. I pro ně je ideální masáž, která může být i formou terapie. Samozřejmě je dobré začít pozvolna, vyzkoušet například masáž šíje a hlavy, poté masáž zad a postupně se dostat až k erotické masáži. Zajímavou zkušeností je tantrická masáž, kdy si užijete nejen dotek a rozmazlování masérkou, ale také psychický prožitek, který dokáže odstranit různé bloky a traumata i z minulosti.

Problémy s orgasmem

Velkou výhodou erotické masáže je také to, že vás může naučit jak dosáhnout rychleji a jednodušeji orgasmu. Pomocí erotické masáže totiž zjistíte, jaký dotek se vám líbí, jaké jsou vaše erotogenní zóny a jak vlastně vaše tělo reaguje. Zároveň se naučíte uvolnit mysl a na chvíli zapomenout na všední starosti a problémy. A když se budete cítit příjemně, tak si rozhodně rozkoš vychutnáte naplno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download