Dům, který vám ušetří až 70 % výdajů za teplo

 

Každý rok se setkáváme se skvělými řešeními a technologiemi, které vám napomohou ušetřit peníze za vytápění. Ať už je řeč o solárních panelech nebo o moderních izolacích, vždy se jedná o výpomoc v situacích, kdy nelze začít úplně od znova. Výhodu mají tak všichni ti, co se aktuálně nacházejí na zeleném pozemku a plánují na něm výstavbu svého rodinného domu.

Leží před vámi životně důležitá otázka, která se následně odrazí na komfortu a spokojenosti s výsledným stavebním dílem, proto vám chceme doporučit montované domy ze SIP panelů, které jsou opředené celou řadou nepostradatelných výhod. Jedná se o sofistikovaný stavební systém, jehož vlastností si u nás všímá stále více lidí. Podívejme se na montované domy ze SIP panelů trochu podrobněji a prozraďme si o nich více.

 

Montované domy nemají žádné nevýhody

Montované domy jsou symbolem moderního bydlení, které myslí především na peněženky svých majitelů. SIP panely mají velmi nízkou prostupnost vzduchu a zároveň v nich nenaleznete žádné otvory ani nežádoucí dutiny vytvářející tepelné mosty. Právě absence těchto tepelných průchodů dokáže ušetřit až 70 % za vytápění, ale to samozřejmě není vše.

Montované domy ještě před koncem roku

Montované domy ze SIP panelů se stávají mimořádně populární i pro svou sníženou pořizovací cenu, která je o 20 % nižší než u klasické zděné stavby. Pokud vás montované domy zaujaly, nechte si jej postavit ještě do konce tohoto roku.

Tento typ stavby se realizuje celoročně bez ohledu na klimatické podmínky, takže ještě předtím, než se objeví první zmínky jarního rozpuku, můžete se nastěhovat. Výstavba nezabere více jak 8 až 12 týdnů, což je další skvělá výhoda korespondující s požadavky aktuální doby.

Pro více informací kontaktujte společnost Hobbytec, specialistu na výstavbu montovaných domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download