Ustelte si zdravě a zapomeňte na rozlámaná rána

 

Poctivě cvičíte, odpočíváte, hlídáte si zdravý způsob posezení, a přesto se každé ráno probouzíte s bolavými zády a krční páteří? Chybí vám prevence v podobě ideální kombinace kvalitní matrace a lamelového roštu, která se postará o svěží rána a vaše celkové zdraví. Hluboký a ničím nerušený spánek je totiž tím nejlepším základním kamenem každého dne.

Nabídka sortimentu postelí a matrací je na našem trhu opravdu široká, a rozhodně se nevyplatí  sáhnout hned po první slevové akci, která se vám nabídne. Nejlepší službu sobě  a svému tělu uděláte, když se předem alespoň trochu informujete o dostupných možnostech zdravého spánku. Nakupujte vždy tam, kde vám s výběrem pomohou kvalifikovaní prodejci. Nesednete tak na lep těm nepoctivým, které zajímá pouze zisk.

 

Osvědčená kvalita od českého výrobce

Široký sortiment postelí, roštů, matrací, ale i dalších doplňků do ložnice (např. stolků, polštářů, komod a skříní, taburetů nebo lůžkovin a doplňků) z poctivých materiálů naleznete v e-shopu Spime.cz. Stojí za ním česká firma Postelia s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti.

 

Postele z masivu, které sází na kvalitu

Na výrobu postelí používá výhradně zdravotně nezávadné dřevo z českých lesů s certifikátem FSC upravené pouze 100% přírodními oleji a vosky.

Věděli jste, že: dodavatelem této přírodní ochrany je německý výrobce BIOFA, a lze je použít i na úpravu dětských dřevěných hraček?

Silná konstrukce postelí z masivu o šířce 4 cm (u vybraných modelů až 8 cm) posílená tříbodovým kováním Hettich od německého výrobce, odolá mnohaletému používání, aniž by začala vrzat nebo se viklat.

 

Matrace pro každého

Na lamelové rošty postelí se nejlépe hodí matrace ze studené pěny (žádný molitan), která se snadno přizpůsobuje tvaru těla. Jednotlivé vrstvy nespojuje lepidlo snižující prodyšnost, ale zapadají do sebe jako puzzle díky unikátnímu systému zámků.

Základním stavebním prvkem jsou vysoko-objemové pěny s vysokou objemovou hmotností, zajišťující dostatečnou nosnost a dlouhou životnost. Právě tento faktor je určující pro kvalitu matrace a každý seriózní prodejce by ho měl u svých produktů vždy uvádět.

Proč produkty od Postelia s.r.o.?

  • Jde přímo o výrobce. Získáte tak vždy tu nejvýhodnější cenu.
  • Jakýkoli rozměr matrace je možné vyrobit do 10 dnů, a to zcela bez příplatku.
  • Můžete využít nákup na splátky s 0% navýšením.
  • Matrace a roštu k vám domů budou doručeny zdarma, u postelí (včetně vynesení a smontování) začínají ceny na 399 Kč.

Navštivte e-shop Spime.cz nebo si prohlédněte nabídku osobně v kamenných prodejnách v Praze, Brně, Táboře a Plzni. Vsaďte na českou kvalitu a užijte si každé ráno!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download