Kde si vyzkoušet bydlení v roubence na vlastní kůži?

 

Roubenky a srubové domy na nás dýchají svou elegancí a nadčasovostí a o jejich výhodách už byl napsáno mnoho a mnoho stran zajímavého textu. Ale rozhodnout se pro stavbu roubenky jen na základě „čteného“ nebývá tak jednoduché. My však víme, kde si můžete jedinečnou atmosféru dřevostaveb vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Bydlení, které pečuje o vaše zdraví

Dřevo se může pochlubit opravdu dlouhým seznamem pozitivních vlastností. Na první místě určitě musíme jmenovat tepelně-izolační stálost, která udržuje v dřevostavbách příjemné klima během celého roku. V létě se tak můžete těšit z příjemného chládku, v zimě zase z hřejivého tepla. Navíc dýchá, takže uvnitř udržuje příznivou vlhkost vzduchu mezi 40-60%, při níž se nedaří zárodkům plísní ani jiných škodlivých mikroorganismů. A jako bonus do sebe poctivý masiv umí nasávat nejrůznější nepříjemné pachy a zútulňuje tak bydlení ještě o něco více.

Dřevo je také velmi dekorativní. Nemusíte ho ukrývat pod omítku – uplatní se jako nevšední solitér, aniž by ztratilo na odolnosti. Postará se o vytvoření té správné atmosféry, která má v útulném bydlení být.

Vyzkoušejte si, jak se vám bude bydlet v roubence!

Je to snadné! Martin Roubal totiž své roubenky nejenom staví, ale také nabízí pro prožití jedinečné dovolené přímo uprostřed Krkonoš. V současné době tu stojí hned čtyři, obklopené půvabnou horskou přírodou. Nechte se okouzlit třeba roubenkou Brusírna se saunou, venkovním koupacím sudem nebo plně vybaveným vinným sklípkem. Zjistěte, jak skvěle sluší tradiční architektuře zásnuby s moderními technologiemi v čele s podlahovým topením a stylovou koupelnou, určenou pro skutečně kvalitní odpočinek po náročných túrách. Zaposlouchejte se do příjemné hudby blízkého horkého potůčku a získejte nezapomenutelné zážitky z dovolené, díky kterým se sem budete zaručeně rádi vracet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download