Ponožkoboty – už se znáte?

 

Vypadají jako ponožky, nazouvají se jako ponožky, ale ponožky to nejsou. Jsou to ponožkoboty Skinners, unikátní český výrobek, který dobývá svět. A vejdou se do kapsy.

Chůze naboso je pro nás přirozená už od prvních krůčků, ale ze strachu před poraněním si to dovolíme maximálně doma nebo na zahradě, možná ještě někde v přírodě. Třeba ve městě už si to skoro nikdo z nás neriskne a tak nosíme boty a těšíme se na večer, až je sundáme a dopřejeme svým nohám odpočinek. Co ale kdyby existovalo něco, co vám nohu ochrání stejně jako boty a přitom bude pohodlné a lehké jako ponožky? Přesně takové jsou Skinners, ponožkoboty pro sport i volný čas, do lesa i do města, na chůzi i běh.

Na první pohled vypadají ponožkoboty Skinners opravdu jako ponožka, nemají žádné švy ani tvrdé hrany a tak se dokonale přizpůsobí vaší noze. Patří mezi barefoot obuv, tedy boty simulující chůzi naboso. Vašim nohám tak poskytnou svobodu pohybu a volnost, jako byste byli opravdu bosí. A to, jak všichni víme, je zdravé a pro naše tělo a kondici to nejlepší. Vyrábí se z moderních a odolných materiálů, měkká podrážka zvládne i střepy a kamínky, takže si je vážně můžete vzít naprosto kamkoli. Na túry do skal, procházku se psem, běžecký závod nebo třeba do fitka. Nemusíte se obávat zápachu, vnitřní vrstva je vybavena AG+ úpravou proti zápachu. A když je náhodou umažete, prostě je vyperete.

To nejlepší na ponožkobotách Skinners je jejich velikost. Pohodlně je totiž složíte do ruličky a dáte do kapsy nebo batohu. Na cestování i sport naprosto ideální, že? Když půjdete na brusle, nemusíte už s sebou tahat další boty, jednoduše je vyndáte z kapsy. Na cyklovýletu si můžete kdykoli odpočinout od treter a vyrazit navštívit kulturní památky. Skvělé jsou i na jógu a pilates, kdy je často od nohou a země zima a v botách se cvičit nedá. A když balíte na túru nebo trek, kde hraje roli každý gram zátěže, ponožkoboty jsou ideální. Stejnou službu udělají i na výletě s rodinou do přírody. Největší prodejce www.elementstore.cz je nabízí ve velikostech XS – XXL, takže si můžete vybrat velikost přesně pro sebe. Stejnou službu udělají i na výletě s rodinou do přírody. Lehké a skladné jako ponožky a přitom odolné jako běžné boty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download