5.2 C
Prague
28.10.2021
MaxiMagazín

Kdo by neměl rád dárky!

Děti je přímo zbožňují a podle praxe lze předpokládat, že by je chtěly prakticky každý den. Pak samozřejmě ženy. Ty jsou na tom podobně jako děti, ale v mnohem náročnějším podání. A jak jsou na tom muži? V podstatě bychom mohli říci, že i tady se najdou jedinci, kteří netrpělivě očekávají svůj narozeninový den a chtějí dostat svůj dárek pro muže. Ale mužské pokolení je silné, odvážné, soběstačné, mužné a hlavně na sobě nedá nic znát. Jistě si mohou koupit a pořídit, co chtějí a tak mnohdy vzniká otázka, co dát takovému muži, který má vlastně všechno? Že by opravdu nepotřebovali nic nebo po ničem netoužili? To je asi mylná představa a právě proto bychom měli být na všechno připraveni.

Za prvé, překvapení je zajímavé a povznášející pro každého a muže nevyjímaje.  Za druhé, muži jsou vlastně takové velké děti, to si přiznejme, a pokud tento článek čte i mužská část populace, dejte si pánové ruku na srdce a řekněte, že to není pravda! A zatřetí, psychologická studie ukazuje, že i když člověk nereaguje potěšeně, radostně na dar, je ve svém srdci velmi potěšen. Člověk totiž vše vnímá jako dokonalý pocit, kdy na něj jako na oslavence nebylo zapomenuto. Navíc je to tak trochu z té chlapské stránky mazanost. Pokud tedy muž říká, že nechce přijímat dary a má všechno, jde o určitý druh mužské taktiky, která napovídá, že by strašně rád dostal dárek a ne jeden…. Rád by dostal dřevěné bedýnky. Jak bychom tohle měli tedy vyřešit? Jednoduše. Musíme trochu zapnout své mozkové závity a vymyslet něco, co by mu vyrazilo dech, co nečekal, co by ho opravdu potěšilo a za co by poukazovalo na to, že my ženy máme zkrátka na tyto věci větší čich.

Manboxeo.cz přichází na trh s výborným nápadem, který jistě stojí za to jej vyzkoušet. Je to totiž skvělá inspirace pro všechny, kdo chtějí u svých protějšků opravdu zabodovat. Pokud známe všichni klasické dárkové koše plné specialit a šampaňského, tak si můžeme udělat alespoň malou představu o tom, co nabízí právě firma Manboxeo.cz . Jde o dřevěné bedýnky, které ve svých útrobách schovávají právě speciality a nejrůznější delikatesy z celého světa, které potěší nejedno gurmána, ale i toho, kdo dává přednost kvalitnímu čaji nebo dokonalé a silné kávě. Je to vylepšená a hlavně originální varianta dárkového koše, který je okoukaný, obyčejný, všední a už vůbec ne originální. Muži mají všeobecně rádi pivo, tak právě pro ně je určena dřevěná bedýnka s nejrůznějšími světovými pivními speciály, které jistě potěší každého správného pivaře. K tomu se může přidat například vynikající francouzská terina s brusinkami, dokonalý pečený králík s bůčkem ve vlastní šťávě z domácí české kuchyně a španělské chilli papričky a máme tu skvělou nabídku světových chutí.

Tomu, kdo však má raději třeba kvalitní chlapské pití, je doporučován boxík s venezuelským rumem Diplomatico nebo Zacapa, což jsou výběrové rumy té nejvyšší kvality, který si jistě jen tak u sledování televize nedají. K tomu si můžeme vybrat prakticky cokoliv, co bude s tím hlavním tovarem dokonale ladit. Ovšem asi si mnozí říkají, co je na tom tak originálního, když si takový rum můžeme zakoupit v každém dobrém obchodě. To je sice pravda, ale originalitu těmto bedýnkám dává vlastně malé páčidlo, které je součástí balení a zde si musí oslavenec vlastně vše z bedny vlastním přičiněním vypáčit. Moment napětí pak vystřídá moment překvapení a jistě se u toho dobře pobavíme.

…a dobrá zpráva je, že zde ušetříme na balícím papíru!

Související příspěvky

Kdo zajistí mytí neotevíratelných oken a výškové práce?

Veronika

Pedro mňamka pro vegetariány

redakce

Pronájem nebo koupě CAD programu? Co je výhodnější?

redakce

1 komentář