4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Matrace splňující veškeré požadavky zdravého spaní

Pořizujete-li matraci ke každodennímu používání, rozhodně byste na ní neměli šetřit. Vydatný spánek, energie, svěžest a dobrá nálada budou za větší investici dostatečnou odměnou. Základním požadavkem je schopnost udržení páteře v přirozené poloze. Jak toho dosáhnout?

Sestavte si matraci podlé svého

Jednotlivé druhy matrací se od sebe odlišují zpracováním, typem jádra a tvrdostí. Máte-li rádi spaní na měkkém, vybírejte matrace latexové, případně ze studené nebo paměťové pěny. Zlatou střední cestou jsou matrace sendvičové, pružinové a taštičkové. Do nejtvrdší třídy patří jádro z kokosového vlákna. Jak je patrné, každý upřednostňuje jinou tvrdost lůžka. Nejlepším řešení je nechat si vyrobit matrace na míru, aby byly přesně podle vašich požadavků. Navolíte si délku, šířku, výšku a provedení jádra. Výroba matrace na míru bude provedena do 10 pracovních dnů.

Pružiny vás nezklamou

Pružinové matrace jsou osvědčenou klasikou, na níž nedá spousta spokojených uživatelů dopustit. Kvalitní spánek vám dopřejí pružiny nebo tzv. taštičky. Jaký je mezi nimi rozdíl? Klasická pružinová matrace je tvořena kostrou s dráty o síle 2,4 mm smotanými do pružin. Taštičky tvoří stovky až tisíce pružinek zajišťujících vysokou bodovou elasticitu. Díky tomu se dokonale přizpůsobí tvaru těla, a vy se tak perfektně vyspíte. Vrchní vrstva sestávající ze studené pěny se 7zónovým masážním profilem je pomyslnou třešničkou na dortu. Pružinové matrace jsou vhodné na všechny typy lůžek kromě polohovacího.

Jednoduché dětské lůžko

Ačkoliv chceme dětem dopřát to nejlepší, co se týče dětské matrace, volte raději jednoduchost. Zónové matrace nejsou pro malé děti příliš vhodné, neboť během spánku cestují a dost se vrtí. Matrace do postýlky jsou tak nejlepší ze studené pěny nebo kokosových vláken, protože poskytují optimální tvrdost.

Související příspěvky

Co si takhle objednat saunu na jeden večer?

redakce

2 rychlé a zdravé snacky k televizi

majda

Na jaké typy akci se agentury specializují

redakce