4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Proč si na ryby půjčit obytnou dodávku

Asi nikdo nedá přednost nepohodlí před komfortem, pokud si bude moci vybrat. Cesty na ryby a nocování u vody není vždy pohodlné, ale k rybaření zkrátka patří. Co když to ale jde i mnohem pohodlněji?

Rybaření je tichý koníček, který nás učí trpělivosti a zároveň dopřává čas jen pro sebe. Ne vždy se ale vracíme se skvělým zážitkem, zvlášť, pokud jsme vyrazili přes noc. Spaní ve stanu, kam se musíme vejít i se vším vybavením, samo o sobě moc pohodlné není. Když se přidá špatné počasí, chlad a mokro, ani ten největší úlovek nám náladu nezlepší. Někdy tak raději zůstaneme doma, když vidíme předpověď počasí, a relax u vody odložíme na teplejší dny a především noci. Můžeme ale také využít útulnější zázemí, než nabízí stan. Obytná dodávka je skvělým řešením na cesty za rybařením. Přijet i odjet můžete kdykoli chcete, před špatným počasím zavřete dveře, všechny věci máte v suchu a bezpečí a navíc se pohodlně vyspíte.

Místo stavění stanu jednoduše zaparkujete poblíž svého oblíbeného místa pro rybaření. Když se zhorší počasí, máte se kam schovat a také se nemusíte bát, že strávíte celý víkend v promočeném oblečení a místo ryb si domů přivezete akorát rýmu. Půjčovna obytných dodávek vás vybaví vozem na víkend, není tak nutné mnoho let šetřit nebo vlastními silami renovovat starší dodávku. Věnujte se raději tomu, co vás baví a naplňuje, a dodávku si pronajměte. Až ji nebudete potřebovat, jednoduše ji vrátíte a nemusíte se o nic starat. Vybavení se liší podle typu vozu. Na ryby je ideální Renault Trafic Camping, který nabízí spací prostor a také plně vestavěnou funkční kuchyňku, takže si bez problémů nejen uvaříte, ale také zpracujete úlovky přímo na místě.

Obytné dodávky jsou vhodné i pro rodinné výlety můžete tak vyrazit dohromady. Zatímco si zbytek rodiny bude užívat koupání a výlety po okolí, vy můžete nerušeně rybařit.

Související příspěvky

Pomoc na Dakaru

redakce

Praha 10 nabízí prestižní pneuservis

redakce

Vybíráme tažné zařízení

redakce