17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Novou tváří značky Lactovit je Daniela Peštová

Slavná top modelka Daniela Peštová jako nová tvář značky Lactovit představila regenerační řadu Lactovit Lactourea, která je světovým expertem v boji proti suché pokožce.

Značka Lactovit se se již 20 let zabývá výzkumem blahodárných účinků mléka na pokožku a jako první je přenesla do svých produktů. Jejich složení je obohacené navíc o proteiny, vitamíny, minerály a lipidy, takže zajišťuje pokožce optimální výživu a hydrataci. Jde ovšem ještě o krok dál. Receptura produktů Lactovit totiž spolu s technologií mikrokapslí PROTEIN CALCIUM přináší to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživuje, posiluje proti vnějším vlivům a podporuje regeneraci buněk, aby pokožka zůstávala hebká, pružná a zářivá.

Lactovit ctí hodnoty rodiny, péče a otevřenosti, proto nabízí širokou škálu produktů pro celou rodinu. Jak sprchové gely, ovocné a osvěžující, s výtažky z olejů pro intenzivní péči nebo s péčí 3V1 pro může. Tak tělová mléka, která jsou extra šetrná, zpevňují nebo se intenzivně starají o pleť. Všechny produkty Lactovit však spojuje jedno slovo, péče. Další hodnota, která je základem krásy a spokojenosti i pro Danielu Peštovou. Slavná top modelka a matka s láskou pečuje o své nejbližší, ale nezapomíná ani na svou pokožku, o kterou je potřeba se neustále starat.

Na začátku listopadu Daniela představila řadu Lactovit Lactourea, světového experta na boj proti suché pokožce. Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Ponořte se do tajemství blahodárných účinků mléka a objevte více pečujících produktů Lactovit na www.lactovit.cz.

Související příspěvky

Suchý kašel: Nepříjemný, ale nikoliv neřešitelný problém

redakce

Nanuky – levný olej místo smetany

redakce

3 tipy, jak se o vlasy starat na podzim

redakce