Zabalte firemní dárek do reklamní tašky

 

Vánoce jsou obdobím, kdy se rozdávají dárky, a to nejen mezi rodinou a přáteli, ale také firemním partnerům, věrným zákazníkům a dodavatelům. Jestli také plánujete někoho obdarovat, jistě si na těch dárcích chcete udělat i reklamu.

Darovat reklamní předměty není špatný nápad. I předmět potištěný vaším logem může mít reálnou hodnotu. Necháte si vyrobit třeba flash disk s logem, víno se speciální etiketou nebo trička. A všechny takové drobnosti můžete dát do reklamní tašky.

 

Reklamní tašky mají stále své místo

Tašky jsou jako reklamní předmět využívány už hodně dlouhou dobu. Jsou totiž praktické i levné zároveň. Jedna taška s potiskem vás vyjde kolikrát na méně než korunu (ceny jsou většinou tím lepší, čím více tašek si objednáte). Můžete je tedy nakoupit ve velkém a ve velkém rozdávat. Tašku na nákup nebo přenesení jiných věcí potřebuje čas od času každý, takže se nemusíte bát, že by někomu jen tak ležela doma. Udělá vám dobrou reklamu.

 

Samotná taška je spíš nedárek

Nutno podotknout, že igelitové tašky se nedají použít samostatně. Dát někomu jako dar samotnou tašku se rozhodně nehodí. Dá se ovšem naplnit podle aktuálních potřeb. Dobrému obchodnímu partnerovi víno, zákazníkům tričko a flash disk. Nachystejte vánoční dárkové balíčky a místo zdlouhavého balení je dejte do igelitové tašky. Nemusí být nudná a může mít i potisk s vánoční tématikou.

 

A co ekologie?

Pokud člověk igelitovou tašku používá vícekrát, není dopad na planetu až tak hrozný. Jestli se vám i přesto příčí, že byste měli svým zákazníkům rozdávat igelitové tašky, zaměřte se na EKO tašky vyrobené z recyklovatelné fólie. Nabízí je například výrobce tašek VAN GILLERN, který zajišťuje i potisk tašek. Nechte si zpracovat svou nabídku, ale pospěšte. O Vánocích bývá o reklamní předměty zvýšený zájem a reklamní tašky nejsou výjimkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download