Pět způsobů, jak obnovit svůj šatník

 

Po zimě je ten ideální čas, kdy se vrhnout na změnu šatníku. Vytřiďte staré oblečení, nahraďte ho novým a konečně si najděte svůj styl. Vždy se soustřeďte raději na kvalitu než na kvantitu a nechte si poradit, jaké oblečení se vám rozhodně bude hodit.

 

1) Zbavte se starých kousků oblečení

Nebojte se vyhodit seprané a děravé oblečení. Samozřejmě si většina z nás říká, že takové kousky oblečení se hodí třeba na doma nebo na zahradu. Ale věřte, že ani doma nemusíte vypadat neupraveně, hlavně pokud bydlíte s partnerem. Vyhoďte také staré spodní prádlo a věci, které vám již nesedí. Místo toho si pořiďte kvalitní dámské a pánské spodní prádlo, které vám bude opravdu sedět a navíc vyzdvihne přednosti vaší postavy.

 

2) Najděte svůj styl

Pokud se podíváte do své skříně a tam máte mix sportovního, elegantního a také například romantického oblečení, zkuste najít svůj styl oblékání. Někomu se může líbit kombinace více stylů, v tom případě si šatník alespoň rozdělte na dvě nebo na tři části tak, abyste se v daném oblečení vyznali. Výhodou nalezení stylu je také to, že se vám bude lépe nakupovat, lépe kombinovat a u šatní skříně nestrávíte tolik času.

 

3) Pořiďte si nové oblečení

Pořiďte si nové oblečení. Nemusíte vyhodit celý šatník a koupit si všechno znovu. Vyberte si věci, ke kterým máte citovou vazbu, o kterých víte, že vám sluší a které rádi nosíte. Zjistíte, že se jedná možná o 20, možná o 30 kousků z vašeho šatníku. K tomuto oblečení přidejte to, které odpovídá vaše stylu oblékání a zjistíte, co vám ve skříni chybí. Mohou to být malé černé šaty, kvalitní kabát nebo třeba bílá košile. Tyto kousky poté dokupte a uspořádejte si oblečení podle barev, materiálu nebo tak, jak jste zvyklí.

 

4) Investujte do kvality

Investujte do kvality. Není to o tom mít od každého druhu oblečení deset kousků, ale mít třeba dva nebo tři, v různých barvách a kvalitní. U spodního prádla se zaměřte na materiál. Například bavlněné pánské trenýrky by neměly chybět v žádném mužském šatníku. Naopak ženy ocení sportovní podprsenky, které se dají nosit i do práce i na sport. Co se týká dámských kalhotek, tak investujte opět do bavlny a vyberte správnou velikost prádla.

 

5) Myslete na kombinovatelnost

U oblečení vždy myslete na to, aby se dalo kombinovat s ostatními kousky z vašeho šatníku. Barevné šaty nebo legíny s vtipným potiskem vás sice mohou těšit, ale pokud si k nim nemáte co obléct nebo to vůbec není váš styl, budou stejně ležet na spodku vaší skříně. V šatníku by se také měly jen objevit dvě až tři hlavní barvy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download