3.1 C
Prague
28.1.2021

Pohodlí u prádla řeší správný střih

Nošení spodního prádla je intimní záležitostí. Ani my sami bychom neměli vědět, že ho máme na sobě. Střih je tedy velmi důležitou volbou při jeho výběru, zvláště pak u toho pánského.

Běžně se setkáváme se situacemi, kdy je třeba využít jiný střih pánského spodního prádla. Každý se hodí pod jiný druh svrchního oblečení, na jiný typ postavy a mají i další výhody a nevýhody. Nejčastěji rozlišujeme tři druhy – boxerky, trenýrky a slipy.

Trenýrky

Široký střih zaručuje pohodlí, protože nikde nic netlačí a neškrtí, je však určený spíše na klidový režim než aktivní pohyb. Přílišná volnost neposkytuje téměř žádnou podporu intimním partiím, důležitá je proto i velikost. Muži mají totiž trenýrky podle průzkumů až o dvě velikosti větší. To je často důvodem, proč trenýrky nesedí, jak mají a jsou při pohybu nepohodlné. Hodí se pod volné oblečení.

Boxerky

Střih obepínající tělo drží vše tam, kde má, což je důvod, proč jsou boxerky velmi oblíbené a vyhledávané zvláště u aktivních mužů. Jsou anatomicky tvarované a pro svou přiléhavost také velmi pozitivně hodnocené u žen, sluší totiž každé postavě. Mají tvarovaný klín a kratší nohavičku, která při správném výběru velikosti nesmí ani škrtit ani nikde plandat. Boxerky lze nosit pod téměř jakýmkoliv druhem oblečení, protože pro svůj střih jsou skoro neviditelné i pod upnutými kalhotami.

Slipy

Tradiční druh spodního prádla, který byl ještě donedávna naprostou klasikou. Slipy kopírují tvar těla a díky absenci nohaviček se tak nikde nepřehýbají a netlačí. Schovají, co schovat mají, ale zároveň tvoří spolehlivou oporu. Stále jsou velmi oblíbené mezi sportovci, vypadají totiž dobře i pod upnutým sportovním dresem.

Správně vybrané prádlo pod oblečením není vidět ani nás nijak neomezuje v pohybu. Proto není nutné při výběru spodního prádla donekonečna experimentovat a raději si najít svůj oblíbený osvědčený střih.

Související příspěvky

Jak nakupovat šperky online

redakce

Roční období na nehtech

redakce

Nová kolekce halenek na Modestia.cz

redakce