18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Zkrášlete si svůj domov. Stačí jen chvilka.

Náš domov by měl být místem, kam se rádi vracíme, abychom byli se svými nejbližšími, se svou rodinou. Užít si chvilku pro sebe i zde bývá náročné, ale asi dokážeme uspořit pár minut, abychom zútulnili nějakými drobnostmi svůj byt či dům.

Svíčka a pár kousků skořice stačí

Domácí atmosféru vám může zútulnit i svícen ze skořice nebo větviček. Vezměte si k ruce silnější svíčku, skořici nalámejte nebo nastřihejte kleštičkami nebo zahradnickými nůžkami na výšku svíčky a jednotlivé kousky skořice přilepte tavnou pistolí. Pak stačí jen ovázat ozdobnou mašličkou nebo provázkem a je hotovo. Na tento svícen stačí opravdu jen pár minut, klidně si vytvořte různé a rozzařte svá vánoční okna. Pomocníkem vám bude tavná pistole Pattex.

Candle decorated with cinnamon sticks. Festive decor

Tavná pistole je nejlepším pomocníkem

S pomocí tavné pistole Pattex zvládnete vytvořit úžasné dekorace. Je určena pro kutily i profesionály. Snadno s ní nalepíte téměř vše. Práce je velmi jednoduchá, bezpečná a čistá. Díky vysoké kvalitě tavného lepidla z pistole při zahřátí samovolně nevytéká, a tak prostředí zůstává čisté. Konec tavné pistole je potažený gumou pro zvýšení bezpečí. Ergonomický tvar pistole přesně sedne do ruky, vytlačování lepidla je snadné, a i když budete chtít lepit delší dobu, nebude vás bolet ruka. Lepicí pistole Pattex je vynikajícím pomocníkem pro originální nápady. Užijte si vánoční svátky po svém v originálně vyzdobeném bytě či domě. www.pattex.cz

Související příspěvky

Vanové zástěny na vany: skleněné nebo plastové?

redakce

Jak prodat nemovitost, ve které ještě žijete?

redakce

Pusťte se do realizace bazénu klidně i na podzim

redakce