Představme si moderní montovaný dům Lyra

 

Plánujete výstavbu nového domu pro sebe a svou rodinu? Hledáte něco moderního a při tom nechcete za bydlení utrácet milionové částky? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, určitě se nechte zlákat k přečtení tohoto článku, kde vám bude v podrobnějším popisu představen montovaný dům Lyra vycházející z moderní nabídky společnosti Hobbytec. Ta na českém trhu patří k předním lídrům ekologických a efektivních staveb.

 

Ukázkový projekt montovaný dům Lyra

Montovaný dům Lyra je ukázkovým projektem toho, jak silné postavení představují alternativní konstrukční řešení. Zde je celý koncept postaven na použití SIP panelů, čímž se celá stavba automaticky řadí do kategorie nízkoenergetického bydlení.

Pozor, montované domy ze SIP panelů jsou určené k celoročnímu užívání, takže se není třeba obávat ani tuhé a vleklé zimy. SIP panely si poradí i s extrémním počasím. Pokud by vás dům o rozměrech 8,8 na 9,8 metru nebo varianta s garáží navyšujíc užitný prostor o dalších 20 metrů čtverečních zajímala osobně, dá se sjednat prohlídka v Tehovci u Říčan.

 

Dispoziční řešení montovaného domu

Dům je dispozičně řešen jako rodinný a prostorný projekt o pěti místnostech a kuchyně s oknem. Celá stavba je umístěna na ploše 135 metrů čtverečních a představuje skvělou variantu i pro početnější rodinu. Součástí přízemí je samozřejmě i WC a koupelna.

V patře pak nalezneme celkem tři ložnice a sociální zázemí, kde se nachází pohodlná vana a sprchový kout pro rychlé opláchnutí. Díky skvěle vyřešenému rozčlenění oken je celý vršek dostatečně prosvětlen a působí útulným dojmem.

 

Dům vám dopraví a postaví

Společnost Hobbytec zajišťuje i dopravu. Montovaný dům ze SIP panelů je dodáván jako stavebnice v několika dílech. Od vás se očekává zajištění dostatečné příjezdové cesty až k místu určení, kde vám bude dům složen manipulační technikou. Dům si samozřejmě lze postavit i svépomocí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download