8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Prodejna bylin vám nabídne čaj podle přání.  Můžete ho sladit i s vhodnou vůní 

Prodejna bylin přebírá štafetu znalostí o rostlinách, které shromáždily generace našich předků. Člověk se postupně naučil využívat rostliny ke svému prospěchu. Prohluboval si znalosti od prvních starověkých záznamů přes středověké receptury mnichů z klášterních zahrad – až došel k dnešní přísně kontrolované výrobě čajů i čajových směsí. Ty dokáže aromaterapeuticky sladit s vůní pro zlepšení duševní pohody.

Co přináší prodej bylin?

Staleté tradice bylinkářství jsou užitečné i v současnosti. Správná prodejna bylin se nedá zúžit na pouhý obchod zahrnující nákup od výrobce a co nejvýhodnější prodej zákazníkovi. Stane se opravdovým bylinkářem, který vám poradí s problémy. Nejde jenom o prodej bylin, ale servis vašim přáním na míru. Výběr vhodného čaje můžete konzultovat. Odhalíte tak, zda vám lépe sedne černý, zelený, bílý či pečený čaj nebo chcete-li bylinkami povzbudit konkrétní orgán ve svém těle či zajistit souhru celého orchestru.

Úzké propojení s aromaterapií

Cílem ale není jenom poznat svět jedno či vícedruhových čajů, obsahujících ať již sypané, nebo porcované bylinky. E-shop nabízí i výrobky pro aromaterapii. Vůně má totiž ve vašem životě mnohem větší význam, než si připouštíte. Ruku na srdce, určitě si dokážete vzpomenout na nějakou vůni, při které se vám v mysli vynoří nějaká zasutá vzpomínka z dávné minulosti.

Éterické oleje

Vůně směsi květin přivolá zpátky louku u babiččiny chalupy, aroma sladkého koření zase útulnost její kuchyně. V prodejně bylin proto najdete i éterické oleje, které, nakapané v aromalampách či difuzérech, navodí příjemnou atmosféru. Můžete je také nakapat do své koupele a užít si tu nejlepší relaxaci, kterou v této době nutně potřebuje jednou za čas alespoň každý z nás.

Posezením u hrnku teplého čaje v provoněném pokoji vašeho domova naplníte svůj ideál pohody. Stačí dva malé kroky: zvolit vhodný čaj a vůni – a váš pohled na svět se změní na optimističtější.

Související příspěvky

Mýty kolující o rostlinné stravě

redakce

Infekce v intimních partiích stále dokola? Rady, jak se dostat ze začarovaného kruhu

redakce

Bolest zad trápí zjara téměř každého zahrádkáře. Co na ni zabírá?

majda