8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Program na technické kreslení ve smartfonu či tabletu?

Nechcete si sebou všude brát laptop, případně ne vždy máte při práci k dispozici počítač? Pracujete z různých končin? Ocenili byste program na technické kreslení nainstalovaný ve vašem smartphonu nebo tabletu se zachováním potřebných funkcionalit? Podívejte se, jaké jsou možnosti.

 

Chce to speciální prohlížeč

Pokud používáte CAD programy jakou jsou například GstarCAD Standard, GStarCAD Mechanical, nebo alternativu za velký AutoCAD – GstarCAD Professional a chcete je mít mobilní kdykoliv a kdekoliv, řešení je GstarCAD DWG FastView.

Jde o bezplatný prohlížeč CAD souborů DWG, DXF, DWS pro mobilní zařízení typu tablet či smatron s operačním systémem Android nebo Apple iOS. Taktéž je můžete použít i pro počítače s Windows, případně jako doplněk internetového prohlížeče (bez nutnosti instalace).

 

Benefity DWG FastView

  • lehce ovladatelný
  • rychlé načítání souborů DWG
  • rychlejší posouvání, zvětšování, zvýraznění
  • prohlížení vícero 2D a 2D CAD výkresů současně
  • výkresy v režimu offline
  • inovativní zobrazení nástroje
  • možnost využití služby Dropbox

 

Potreba být mobilní

Množství lidí v různých profesích dnes hledá mobilní řešení. Požadavky jdou ruku v ruce v souvislosti s dobou – cestování, home office, práce ze vzdálenějších končin, různé omezení…

Pokud se často nenacházíte v kanceláři, musíte být v terénu, nebo vás zastihne práce na cestách, prohlížeč / aplikace DWG FastView bude pro vás ulehčením. Vneste do své práce trochu flexibility a buďte výkonní také jen z mobilu, ať už se děje cokoliv.

Související příspěvky

Trápí vás bolest zad? A víte, co na nich nosíte?

redakce

Jak důstojně zvládnout smuteční řeč

majda

Nenechte se otrávit zimou!

redakce